Velké logopedické pexeso 3

Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
Značka: Portál (ČR)
ZDARMAZDARMA 145 Kč –27 %
Velké logopedické pexeso 3 1
145 Kč –27 % 105 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Logopedické pexeso na podporu vývoje řeči

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké logopedické pexeso obsahuje ve třech dílech 54 témat ze základní slovní zásoby přibližně tříletých dětí. Každé téma je tvořeno 10 dvojicemi obrázků. Lze je použít ke hraní klasického pexesa, při kterém se při pojmenování obrázků rozvíjí a upevňuje slovní zásoba, ale podle návodu a pod vedením rodičů, učitelů či logopedů také k dalším hrám zaměřeným na zrakovou a sluchovou paměť, zrakové a sluchové vnímání, vyjadřovací dovednosti, rozvoj logického myšlení a početních představ. Mezi využitá témata patří domácí zvířata, dopravní prostředky, ovoce, nábytek, oblečení, hudební nástroje, sporty, hmyz, stromy, dopravní značky, počasí, protiklady ad. Knihu ocení logopedi, ale také učitelky mateřských škol.

Seznam témat třetího dílu: ovoce, škola, budovy a obydlí, boty, šperky, dopravní značky, přírodní útvary, počasí, plavidla, elektrospotřebiče, sladkosti, povolání, slovesa, zvířecí příbytky, mláďata, předložky, pravo-levá orientace, části domu.

Mgr. Ilona Eichlerová a Mgr. Jana Havlíčková jsou klinické logopedky, autorky knihy Já mám v krabici cukr a krupici (Portál, 2009).

Doplňkové parametry

Kategorie: Memory cards & lotto
Záruka: 2 roky
Jazyk: Čeština (Czech)
Počet stran: 48
Autor: Ilona Eichlerová & Jana Havlíčková
Ilustrátor: Edita Plicková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: