Stockmar (Německo)

Webová stránka značky: Stockmar (Německo)

 

Logo Stockmar

Společnost Stockmar se sídlem ve Šlesvicku-Holštýnsku vyrábí kvalitní výrobky pro výuku umění a výtvarného umění již po mnoho desetiletí. Hans Stockmar začal v roce 1922 vytvářet včelařské výrobky a svíčky z včelího vosku. Na popud některých učitelů výtvarné výchovy brzy pokračoval ve vývoji modelovacího vosku a před více než 50 lety byl vytvořen první klasický voskový pastel Stockmar. Akvarely a dekorační vosky přišly později.

Logo Stockmar kombinuje hexagonální tvar úlu s barevným kruhem Goetheho. Včelí vosk a barva - hlavní suroviny u frimy Stockmar. Včelí vosk je hlavní surovinou použitou k výrobě našich svíček, ale je také důležitou složkou voskových barev a modelovacího včelího vosku. Včelí vosk má velký vliv na výsledné barvy. Jak v barvách na bázi vosku, tak v modelovacím včelím vosku, je zodpovědný za charakteristický průhledný efekt glazury.

Klíčovými aspekty pro vývoj a výrobu našich výrobků jsou vedle estetických principů a úvah o výuce umění také ekologické a sociální aspekty. Pravidelné malířské workshopy pro zaměstnance vedené vysokoškolským učitelem a sdílení zisku mezi zaměstnanci (nejsme kapitálová společnost) jsou věci, které jsou ve filozofii společnosti Stockmar považovány za samozřejmost. V neposlední řadě jsme si plně vědomi odpovědnosti, kterou nám klade důvěra našich zákazníků v kvalitu našich výrobků.

1 položek celkem
Včelí dekorační vosk 12 barev 1
Výprodej
539 Kč –25 %
404 Kč

Včelí dekorační vosk s širokým využitím - balení se 12 nebo 18 barvami v úzký či silných pruzích

+ další
12652/13

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem