Zábavné učení (ČR)

Webová stránka značky: Zábavné učení (ČR)

 

Víte, jaké to je, KDYŽ UČENÍ BAVÍ?

Čtyřletý David sedí na koberci a skládá logickou hru. Jak poskládat na hracím poli psy, kočky a myši, aby se navzájem nesežrali? Dava už zvládl prvních osm zadání, ale to deváté je těžké. Zkouší to znova a znova, ale pořád to nejde. Nevnímá volání maminky k večeři. Skládá kostky s obrázky sem a tam. Kombinuje barvy. Až teď, teď to sedí. Má vítězoslavný výraz – já jsem to dokázal.

Než jdou děti do školy, naučí se většinu důležitých věcí, které potřebují pro přežití. Chodit, mluvit, prosadit svoji vůli… Naučí se znát své tělo, zvířata, květiny a barvy. Naučí se hrát hry, tancovat a zpívat. A to učení je baví. Když se jich zeptáte, jestli se těší do první třídy, co vám odpoví? A když se zeptáte šesťáka, jestli se těší po prázdninách do školy, co vám odpoví?

kdo-jsme-(1).png

 

V Zábavném učení se potkala parta lidí, kteří se rádi učí a kteří věří, že učení může být zábavné v každém věku. Kteří dokonce věří, že učení MUSÍ být zábavné, jinak nefunguje. A tak pozorujeme děti a učíme se od nich. Pro děti je úplně přirozené zkoušet nové věci, dělat chyby a učit se z nich. Hledat a nacházet vlastní cesty.

A proto vyvíjíme, vyhledáváme a nabízíme produkty a služby, které by nám i ostatním rodičům a pedagogům pomohly nalézt cestu k přirozenému a zábavnému učení. Aby naše děti bavilo vše nové, co se učí, a aby z toho měly radost. Chceme, aby čas, který jako rodiče nebo učitelé trávíme s dětmi, byl příjemný, zábavný a obsahoval dostatek smysluplných impulzů a informací pro jejich přirozený rozvoj a učení se.

6 položek celkem
Zábavné učení Pexeso Ríša a Míša 1
22 Kč –36 %
14 Kč

Pexeso pro nejmenší - Ríša a Míša.

3777
Zábavné učení Pexeso Koně 1
Výprodej
22 Kč –27 %
16 Kč

Pexeso s reálnými fotkami - Koně

9908
Pexeso pro nejmenší Čísla 1
22 Kč –27 %
16 Kč

Pexeso pro nejmenší - Čísla

6417
Pexeso pro nejmenší Počítání 1
22 Kč –27 %
16 Kč

Pexeso pro nejmenší - Počítání

9664
Zábavné učení Pexeso Na dvorku 1
22 Kč

Pexeso pro nejmenší - Na dvorku.

3750
Zábavné učení Pexeso Pohádky 1
22 Kč

Pexeso pro nejmenší - Pohádky.

3753

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem