2. Dostupnost a odeslání zboží

Veškeré zboží, pokud jej máme na skladě, je zpravidla do 1-2 pracovních dnů předáno dopravci (po předchozím připsání platby na účet).


Zboží k objednání u dodavatele obvykle zajistíme a předáme dopravci do 3-14 pracovních dnů (v závislosti na druhu produktu a na tom, zda je dodavatel v ČR nebo v zahraničí). Dodání se v ojedinělých případech může zpozdit. 

Tituly od britského nakladatelství Usborne jsou objednávány z UK zpravidla 1x týdně v Po ráno.

Objednané zboží je na cestě od dodavatele a během pár dní bude připraveno k expedici.

O expedici zboží jste informováni e-mailem a/nebo pomocí SMS.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOŽNÉ ZPOŽDĚNÍ DODÁVKY ZBOŽÍ "NA OBJEDNÁVKU" V SOUVISLOSTI S NÁKAZOU COVID-19Mějte prosím na paměti, že dodavatelé a výrobci mohou mít své zaměstnance v karanténě nebo nemocné a proto může vznikat zpoždění dodání zboží, které je na objednávku. 

Usborne (UK) - v distribučním středisku je méně zaměstnanců než obvykle, takže se mohou objednávky i expedice zpozdit.

Děkujeme za trpělivost a pochopení. 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Pozn.: 31.1.2020 Velká Británie definitivně vystoupila z Evropské unie (Brexit). Do konce roku je přechodové období, až poté bude jasné, jak to bude s dovážením zboží z UK. V tuto chvíli se zpožďují dodávky a zvýšily se poplatky bankám, očekává se proto zdražení zboží z UK.

Pozn.: V předvánočním období (již od cca listopadu) se doba expedice kvůli navýšení objednávek a zpoždění dodávek od dodavatelů (zejména ze zahraničí) může prodloužit - budete samozřejmě průběžně informováni o stavu Vaší objednávky, jakmile bude jasné, kdy zboží do ČR dorazí.

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/