2. Dostupnost a odeslání zboží

Veškeré zboží, pokud jej máme na skladě, je zpravidla do 1-2 pracovních dnů předáno dopravci (po předchozím připsání platby na účet).

Zboží k objednání u dodavatele obvykle zajistíme a předáme dopravci do 3 pracovních dnů až 4 týdnů (v závislosti na druhu produktu a na tom, zda je dodavatel v ČR nebo v zahraničí). Dodání se v ojedinělých případech může zpozdit. 

Tituly od britského nakladatelství Usborne a od italského nakladatelství Sassi jsou nyní objednávány zpravidla 1. a 3. pondělí v měsíci v ranních hodinách.

Nově najdete u některých druhů zboží také dostupnost "Dotisk" s odhadovaným měsícem, kdy bude možné zboží opět objednat.

Objednané zboží je na cestě od dodavatele a během pár dní bude připraveno k expedici.

O expedici zboží jste informováni e-mailem a/nebo pomocí SMS.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozn.: V předvánočním období (již od cca listopadu) se doba expedice kvůli navýšení objednávek a zpoždění dodávek od dodavatelů (zejména ze zahraničí) může prodloužit - budete samozřejmě průběžně informováni o stavu Vaší objednávky, jakmile bude jasné, kdy zboží do ČR dorazí.

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/