Aladine (Francie)

Webová stránka značky: Aladine (Francie)

 

Logo Aladine

Společnost Aladine vznikla v roce 1985 v Paříži, kdy na trh vstoupila původně s psacími potřebami a voskovými pečetěmi. Rostoucí zájem o tzv. scrapbooking (vytváření vlastních fotoalb z ústřižků) inspiroval společnost Aladine k tomu, aby v roce 1996 vytvořila první originální řadu gumových razítek.

V roce 2004 se inovacemi a uvedením kreativních setů pro scrabooking stala Aladine významným evropským výrobcem dekorativních razítek se zvláštním zaměřením na svatební razítka a razítka k narození dítěte. A to už byl jenom krůček k řadě razítek pro děti.

V roce 2008 Aladine poprvé uvedla na trh velká dětská razítka pod názvem Tampominos/StampoMinos, kolekcí hravých velkých obrázků vytvořených k tomu, aby děti už od 3 let inspirovaly k tvoření a rozvoji fantazie. Inovativní zařazení párů velký/malý, slepých hodin, velkých číslic, či abecedy umožňuje dětem rozvíjet kromě kreativity i další dovednosti, které je budou hravou formou připravovat na školu.

 

NAŠE HODNOTY

Inovujte a vytvářejte

V Aladine jsou inovace a tvoření součástí našeho každodenního života. Marketingový tým se snaží neustále vytvářet ty nejlepší produkty pro naše klienty.

Inkousty, barvy, třpytky, pigmentové inkousty, 3D pasty... všechny tyto produkty z řady Izink jsou dnes k dispozici v mnoha barvách, aby spotřebitelům umožnily širokou a rozmanitou škálu aplikací (textil, dřevo, beton, papír...).

Jako výrobce řady Stampo baby, navrhuje Aladine také celou řadu razítek a šablon pro děti, jež jsou určené k dekorování i na rozvoj kreativity.

Poslouchejte zákazníka

Pro vytvoření nejlepších produktů s ohledem na trh se tým Aladine přizpůsobuje vašim požadavkům a potřebám, organizuje besedy a navrhuje produkty přímo pro spotřebitele. Pokud naše výrobky zcela nesplňují vaše očekávání, neváháme provést potřebné úpravy.

Naše kultura

V Aladine není přátelství a úcta jen prázdné slovo. Vzájemná komunikace v týmu, se zákazníky a pozornost umožňuje všem postupovat dopředu a budovat budoucnost společnosti. S ohledem na životní prostředí jsou produkty vyráběny primárně ve Francii ve spolupráci s pracovními rehabilitačními centry.

10 položek celkem
Dřevěná razítka (Stampo BAMBINO) - různé druhy (Druh safari)
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 360 Kč –31 %
250 Kč

Kvalitní dřevěná razítka pro děti v nové EKO-FRIENDLY řadě, roztomilá a všestranně využitelná - různé druhy (abeceda, dinosauři, farma, jednorožci, princezny, safari)

+ další
7331/PRI
Razítka Aladine Stamp with Love, 9 ks Visačky 1
Výprodej
330 Kč –12 %
290 Kč

Gumová razítka na pěnové hmotě s motivy visaček na dárky. Sada 9 ks razítek a 3 ks razítkovacích polštářků - černý, růžový a červený. 

13314
Dřevěná razítka (Stampo LOVELY) Christmas 1
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 340 Kč –41 %
200 Kč

Trendy dřevěná razítka s motivy, které malé slečny prostě milují! Jsou ideální do deníčků, sešitů, diářů, přáníček, nálepek i k výrobě drobných trendy dárků. A navíc v nové...

9617/CHR
Razítka s příběhem StampoMinos, Jaro a Velikonoce 1
Výprodej Jaro & Velikonoce
340 Kč –25 %
255 Kč

Velká tematická sada 43 ks razítek na pěnové hmotě. Balení včetně inkoustového polštářku připraveného k razítkování. Obrázky s jarní a také velikonoční tématikou. Návod v...

7325
Gelové rozmývací voskovky, sada 12 ks 1
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 290 Kč –34 %
190 Kč

Sada 8 ks fixů + 1 kouzelná fixa pro změnu barvy

+ další
7085/STA
Veselé voskovky - různé druhy (Druh Vánoce)
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 260 Kč –31 %
180 Kč

Sada 12 ks voskovek s hlavičkami zvířátek, princezen a nebo s vánočními motivy

+ další
7082/PRI
Ozdobné nůžky 3 v 1 1
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 269 Kč –33 %
Ozdobné nůžky 3 v 1
Skladem (1 ks)
180 Kč

Ozdobné nůžky - 3 v 1

6685
Moje první nůžky - slon/liška/panda (Druh slon)
Výprodej
86 Kč –26 %
64 Kč

Srandovní nůžky ve tvaru zvířátka

+ další
6122/SLO
Štětce s nádržkou, sada 3 ks 1
Výprodej
290 Kč –31 %
200 Kč

Sada 3 štětců s nádržkou na vodu

6119
StampoNoël, vánoční les
Výprodej Sezónní výprodej Zima & Vánoce
199 Kč –40 %
119 Kč

Gumová razítka na pěnové hmotě. V praktickém balení s 3 inkousty v tradičních vánočních barvách.

6087

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem