Sassi

Webová stránka značky: Sassi
 

 

Logo Sassi


"Učení nebylo nikdy tak zábavné!" Toto je filozofie italského nakladatelství pro děti Sassi Junior, které se vyznačuje svěží a inovativní ediční sérií specializující se na knihy s aktivitami nebo hrami.

Publikace jsou rozděleny do dvou hlavních sérií: Sassi Junior a Sassi Science.

Sassi Junior, věnovaná dětem do 5 let, nabízí témata a formáty vhodné pro zájmy velmi malých dětí, a to jak poutavé, tak vzdělávací.

Sassi Science je určena starším dětem ve věku od 6 do 10 let a je charakterizována pokročilejším vzdělávacím obsahem - od historie, přes geografii až po přírodní vědy.

Ilustrované knihy obsahují informace prezentované jasným a zábavným způsobem a jsou doprovázeny hádankami, vyskakovacími okénky nebo modely, které je třeba složit.

Všechny produkty Sassi Junior jsou navrženy tak, aby poskytovaly mladým čtenářům inovativní a nepřetržité možnosti učení a rodičům záruku vysoce kvalitních produktů.

Katalog Jaro 2020 si můžete stáhnout zde.

335
5711335571

Stránka 1 z 5 - 81 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 81 položek celkem

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/