Djeco (Francie)

Webová stránka značky: Djeco (Francie)

 

Logo Djeco

 

NÁVODYhttps://navodyzfrancie.cz/djeco/ 

 

NÁŠ PŘÍBĚH

ZDE JE PŘÍBĚH RODINNÉHO PODNIKÁNÍ, KTERÉ PŘEŠLO Z MATKY NA SYNA. JE TO ČASOVÁ OSA OBCHODU, VE KTERÉM JSOU HLAVNÍMI SLOVY KREATIVITA, ODVAHA A VÁŠEŇ.

 

JEDNA ŠŤASTNÁ RODINA

1954 - Matka rodiny Djecových, Véronique Michel-Dalès, založila svou malou firmu v roce 1954 - v době, kdy se jen málo žen pouštělo do takového dobrodružství. 

Navrhla vzdělávací hry jako "Le loto des quatre jeudis" a "Ma maison des puces". Hry Djeco jsou atraktivní, inteligentní a zábavné zároveň. Hry byly velmi úspěšné a vyhrály v 60. letech čtyři "Oscary" pro hračky. Název firmy je odkazem na "gecko" - šťastnou ještěrku.

 

"USPANÉ" DJECO

1989 - Rodinné podnikání chvíli spalo v době, kdy vyrůstal Frédéric ... V roce 1989 se mladý muž rozhodl rodinnou firmu probudit a připojit se k ní. Kanceláře měl v bývalém skladu. Na začátku navštívil čtyři kouty země, importoval hračky, které dosud ve Francii neexistovaly a jeho globální vize víc a víc pronikala malou francouzskou společností. Pak začal snít o hračkách, které nebyly na trhu. Jediné, co mu zbylo, bylo vytvořit je!

1997 - V roce 1997 vymyslel tento nadaný člověk s uměleckými dovednostmi neobvyklými ve světě hraček sbírku vzdělávacích hraček. Dřevěné a kartonové skládačky a dřevěné hračky se začaly rozšiřovat o další sortiment - karty a deskové hry.

V roce 2007 způsobily originální řemeslné soupravy převrat ve tvůrčí zábavě. V roce 2011 přišly nenapodobitelné postavičky známé jako "Arty Toys". Od té doby se pravidelně objevují zcela nové sady, které jsou umělecky navrženy, podporují kresbu, design a estetiku. Francie vstoupila v rámci her do nové éry.

 

VE SVĚTĚ...

Od začátku našeho dobrodružství byly naše hry přeloženy do mnoha jazyků pro děti po celém světě. A my jsme neustále pyšní a ohromeni tím, že si děti ve více než 60 zemích světa hrají s našimi hračkami!

Naše hračky jsou distribuovány do úžasných specializovaných prodejen po celém světě, které jsou v souladu s myšlenkou naší společnosti a našimi hodnotami. Řada prestižních muzeí se také rozhodla prodávat naše hračky včetně Louvru a Quai Branly ve Francii, Tate ve Spojeném království, MoMA ve Spojených státech a další v Německu, Dánsku a jinde ve světě.

 

ZÁVAZEK KE KVALITĚ

VÝROBNÍ PROVOZ JE KONTROLOVÁN, ABY SE ZAJISTILO, ŽE JAKOST VÝROBKU ODPOVÍDÁ NAŠIM STANDARDŮM. TAK JE ZARUČENA KVALITA A BEZPEČNOST NAŠICH HRAČEK.

 

VYBÍRÁME SI NAŠE DODAVATELE

Kvalitu našich dodavatelů hodnotíme organizováním podrobných auditů týkajících se klíčových bodů (vnitřní organizace, kvalifikace, kontroly kvality a bezpečnosti atd.).

 

TESTUJEME NAŠE VÝROBKY

Naše hračky podléhají zdlouhavým a komplexním zkouškám v souladu s požadavky evropských norem EN71 a REACH.

Značka CE na obalu znamená, že výrobek odpovídá evropským normám.

Symbol označuje, že hračka není vhodná pro děti do tří let věku.

 

RADOST Z TVOŘENÍ

MÁME VELKÝ TÝM, KTERÝ VŠE VYTVÁŘÍ ... KOLEKTIVNÍ TORNÁDO PLNÉ MYŠLENEK.

Naše ruce jsou pokryté barvou nebo máme hlavy plné nápadů - více než polovina našeho týmu pracuje na vytváření nových produktů. V Djecu nenajdete žádný marketing pro fantazii ani sofistikovanou komunikační strategii. Dáváme přednost tomu, abychom trávili čas sněním o krásných hračkách, na které můžeme být hrdí. Tímto způsobem máme mnohem víc zábavy a náš způsob práce se vyplatí!

Úplná svoboda imaginace je pro nás v Djecu důležitá i proto, abychom se mohli bavit a přišli na ty nejchytřejší nápady, které se dají vymyslet. Stejně jako děti vycítíme hračky a hry, které si každý může oblíbit, což nám dává příležitost pro sny, smích a objevy.

S podporou designových specialistů - grafických designérů, ilustrátorů a vynálezců provádíme výzkum, experimenty a sdílíme nápady ... a z tohoto kreativního zápalu se rodí hračky v tisících a jedné barvě.

 

KREATIVITA S MYŠLENÍM NA DĚTI

Nedělej chyby! Kvalita a estetika mohou být pro nás zásadní, ale myslíme i na praktické aspekty výroby a hraní si s našimi výrobky. Řídíme se dětským smýšlením, obohacováním jejich představivosti a tím, že chtějí objevovat. U našich výrobků a krabic jsme se zaměřili na detail. Obsahují brožury "krok za krokem", malé karty, dekorativní krabice a rady, které vám pomohou vést děti k výsledkům, ze kterých bude mít jejich rodina a přátelé skutečně radost!

 

KAŽDÝ ROK INOVUJEME ...

Máme více než 1.000 produktů, tři hlavní produktové řady (hračky a hry, dekorace, tvůrčí zábava) a každoročně nové řady. Rádi se neustále inovujeme (každý den vytváříme nový výrobek) a nebojíme se riskovat - naše sny se stanou realitou. Naše myšlenky jsou nepředvídatelné a originální!

1 položek celkem
Do It Yourself (DIY) Krabička superhrdina 1
Výprodej Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA 330 Kč –12 %
290 Kč

Krásná krabička se superhrdinou určená k dozdobení.

11904

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem