Šimonovy pracovní listy 26 - Už se těším do školy

Zpátky do školy Téma měsíce: Předškoláci Doprava zdarma do Balíkovny
Značka: Portál (ČR)
ZDARMAZDARMA 169 Kč –25 %
ŠPL 26 Už se těším do školy 1
169 Kč –25 % 126 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Pracovní listy pro děti z MŠ a přípravných tříd ZŠ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní listy obsahují soubor zábavných úkolů pro děti ve věku 5–7 let. Jsou rozděleny do čtyř tematických bloků. Témata se vztahují k ročním obdobím a k vybraným svátkům naší kultury. Nabízená cvičení jsou zaměřena především na rozvíjení grafomotorických dovedností dítěte, pravolevé orientace, časových a prostorových představ, zrakového, sluchového vnímání. Rozvíjeny jsou také základní matematické představy, paměť a slovní zásoba dítěte. Součástí pracovních listů je metodický návod, který, především rodičům, ozřejmí problematiku související s rozvojem jemné motoriky a grafomotoriky. 


Mgr. Iva Košek Bartošová, Ph.D., vystudovala učitelství pro školy pro mládež vyžadující zvláštní péči a učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Na Univerzitě Hradec Králové působí jako odborná asistentka Ústavu primární a preprimární edukace. Učila v malotřídní škole s dětmi obtížně vychovatelnými. 


PhDr. Blanka Křováčková vystudovala jednooborovou psychologii na FF UK. Působila jako psycholožka v diagnostickém ústavu a v PPP, nyní je akademickou pracovnicí Univerzity Hradec Králové. Obě autorky publikovaly řadu odborných článků a podílely se mimo jiné na projektu týkajícím se přípravných tříd. V nakladatelství Portál společně vydaly knihu Už brzy půjdu do školy.

Recenze: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2020/09/ucime-se-simonovy-pracovni-listy-c26-uz.html?fbclid=IwAR3Wuitq1sZ7wqVQtmFwGl8mGm1YlCdU1dXboJv4id4U2UOHJ7vRy3wy6Rg 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exercise books (pracovní sešity)
Záruka: 2 roky
Jazyk: Čeština (Czech)
Počet stran: 64
Autor: Iva Košek Bartošová & Blanka Křováčková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: