Šimonovy pracovní listy 22 - Celkový rozvoj s důrazem na přípravu do školy

 

Pracovní listy pro děti z MŠ a přípravných tříd ZŠ.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 15 Kč (–10 %)
134 Kč
   
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Exercise books (pracovní sešity)
 

Dvojice zkušených autorek připravila soubor pracovních listů s komplexním a podrobným zadáním, které přinášejí množství nápadů na činnosti, tipy na motivaci k těmto činnostem, úkoly a otázky pro další možné rozvíjení uvedených motivů. Zadání uvádí potřebné pomůcky a zvolené cíle, činnosti se vyváženě věnují rozvoji slovní zásoby a řečového projevu, grafomotorických dovedností, orientaci na ploše a dalším dovednostem, s důrazem na procvičování a upevňování schopností, které děti uplatňují, resp. očekává se, že je budou uplatňovat, na začátku povinné školní docházky. Publikace je určena pedagogům v MŠ a prvních ročnících ZŠ. 


Eva Štanclová učí v MŠ, je autorkou několika publikací pro pedagogy v MŠ. 


Renata Frančíková je výtvarnice, vytvořila množství ilustrací a také autorských publikací pro rozvíjení dětské tvořivosti.

Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 64
Autor Eva Štanclová & Renata Frančíková
Ilustrátor Renata Frančíková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/