Veronika Hurdová (ČR)

Webová stránka značky: Veronika Hurdová (ČR)

 

Značka Veronika Hurdová

O Veronice

Veronika je šťastná žena. Kdyby se snažila dopředu naplánovat svůj život, nemohlo to dopadnout líp než skutečnost. 

Je mámou tří báječných dětí, jejichž věk se neustále mění, ale vypadá to, že nebude trvat dlouho a všechny ji přerostou. 

Kdysi dávno, bylo to nějak hned potom, co vymřeli dinosauři, si založila blog s naprosto hloupým názvem Krkavčí matka. Její mladické neuváženosti navzdory si ale její psaní získalo srdce mnoha tisíců čtenářů, díky čemuž si Veronika dnes může žít svůj sen. 

Je autorkou 14 knih pro děti i dospěláky
A protože ne všechna její zamyšlení se do knížek vejdou, trousí je sem tam i na FB a IG nebo do Vašich e-mailových schránek.

Ve zbytku času Veronika učí děti doma, hodně s nimi cestuje a dobrovolničí na farmách po světě. Většina jejích dní vypadá jako dovolená. Je sama sobě šéfkou a je na sebe moc hodná, protože si to zaslouží. 

Miluje les, nohy v teple a svého muže Honzu, který na ni čeká v nebi. Děsí ji pobytové zájezdy, snahy o škatulkování a nesmířliví lidé se zavřenými hlavami.

V současné době žije v Praze a těší se, kam ji život zavane. Jakýkoli konec je dobrý, protože i kdyby zítra umřela, nemusí litovat.

3 položek celkem
AGNES AND THE FORBIDDEN MOUNTAIN 2
Vlastní fotky
390 Kč

Agnes lives in a virgin forest tribe of Magreys. Each tribal member is born with an exceptional gift. As soon as the Magrey discovers and masters the gift, there comes the time...

14366
Agnes a ostrov Stínů 1
Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA
390 Kč

Už to jsou dva roky, co se Agnes vrátila ze Zakázané hory. Od té doby život ve vesnici Magrejů na ostrově Baulu pokojně plyne. Jednoho večera se však stane něco, co bylo doposud...

13609
Agnes a Zakázaná hora 1
Doprava zdarma do Balíkovny
ZDARMAZDARMA
390 Kč

Agnes žije v pralesním kmeni Magrejů. Lidé z její vesnice se rodí s nějakým neobyčejným darem. Jakmile svůj dar objeví a ovládnou, musí jej na Úplňkové slavnosti předvést a...

13608

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem