Usborne Quicklinks - Odkazy na pečlivě vybrané webové stránky

 

👉 Usborne Quicklinks jsou ručně vybrané odkazy na webové stránky, které doplňují a rozšiřují svět knih Usborne. Odkazy vedou čtenáře na videa, virtuální prohlídky, kvízy, hry a aktivity. 👈

V aktuálním katalogu nakladatelství Usborne je více než 500 knih 📚 s Usborne Quicklinks, od samolepkových sešitů až po encyklopedie.

Na stránkách Usborne Quicklinks má každá kniha vyhrazenou svoji vlastní webovou stránku s odkazy na doporučené webové stránky a zdroje k dané knize. Redaktoři nakladatelství Usborne pečlivě zkoumají a vybírají odkazy, aby zajistili, že návštěvníci najdou odkazy na bezpečné webové stránky vhodné pro daný věk.

 

🔎 Prozkoumejte odkazy Usborne Quicklinks

Jděte na stránku usborne.com/Quicklinks a:

  • Najděte nejnovější knihy s Usborne Quicklinks = Browse Quicklinks Books.
  • Poslechněte si průvodce výslovností s názvy dinosaurů, slov souvisejících s vesmírem a dalších slovíček = How to Say.
  • Prozkoumejte další zdroje Quicklinks ke světovým svátkům, událostem a oslavám = Discover Quicklinks.

⌨️ Jak používat Usborne Quicklinks

  1. Najděte knihu s Usborne Quicklinks.
  2. Přejděte na stránku usborne.com/Quicklinks a zadejte název knihy.
  3. Kliknutím na odkazy navštivte doporučené webové stránky.

 

Knihy s QR kódem

Mnoho knih s Usborne Quicklinks obsahuje i QR kódy, které si čtenář naskenuje mobilem a poté ho přenesou přímo na videoklipy, kvízy, hudbu nebo průvodce výslovností.

     

Zkuste si to

Naskenujte tento QR kód a prohlédněte si příklad z kolekce více než 800 odkazů Usborne Quicklinks k dětské encyklopedii The Usborne Children's Encyclopedia.

 

 

Upozornění

Nakladatelství Usborne neodpovídá za obsah externích webových stránek. Děti by měly být na internetu pod dohledem. Dodržujte prosím pokyny pro bezpečnost na internetu, které najdete na stránkách Usborne Quicklinks.

 

🙏 "Děkuji za Usborne Quicklinks. Připadá mi, že pro děti spojuje to nejlepší z obou světů. Brilantní knihy, které mohou držet v ruce, a bezpečné webové odkazy, díky nimž obsah ožívá."  Komentář učitele

 

K odkazům tudy: https://usborne.com/gb/quicklinks