Výprodej Stabilo

Milí zákazníci,

v letošním roce se chystám zužovat a obměňovat sortiment, některé značky tedy již nebudou v nabídce. 

Patří mezi ně i moje oblíbená a velmi kvalitní německá značka psacích a výtvarných potřeb STABILO - většinu produktů najdete v eshopu za skvělé ceny.

Vybírat můžete mezi produkty pro nejmenší děti, pro předškoláky a školáky a na své si přijdou i děti starší a dospělí.

V sortimentu má STABILO NA PSANÍ připravené:

Stabilo Schwan STABILO point 88 pastelStabilo beYou beCrazy bílá a pastelová

PRO SNADNOU VÝUKU PSANÍ je určena celá série psacích a výtvarných potřeb STABILO EASY, která má speciální úpravu zvlášť pro praváky a pro leváky. Patří sem:

Stabilo EASYgraph R       Stabilo Easy Sharpener       csm_EASYoriginal_Graffiti_Edition_right_hander_versions_543b046fd0       STABILO EASYbirdy R        Stabilo EASYcolors pro leváky - 12 ks

Co se týká KRESLENÍ, tak se vám budou pro děti hodit:

  • tenké voskovky nebo
  • bezkonkurenční voskovko-vodovko-pastelky STABILO WOODY 3 v 1, které využijete dlouhá léta a dá se s nimi kreslit na všechny možné povrchy.
  • Mezi pastelkami najdete trojhranné silné pastelky, klasické pastelky z udržitelných materiálů a nebo akvarelové pastelky STABILO Aquacolor.
  • Fixám kralují trojhranné fixy se zasouvatelným hrotem, který děti v podstatě nemají šanci zničit STABILO Scribbi, na doma i na cesty se hodí fixy, které jsou víčky připevněné ke kroužku STABILO Cappi a nebo trojhranné fixy. Dospělí ocení klasické fixy STABILO Pen 68, které jsou rozmývatelné vodou nebo štětcové fixy STABILO Pen 68 Brush.

STABILO Yippy Wax  Jumbo Voskovky 8 ks pouzdro 3     Stabilo Woody 3 v 1 - všechny barvy  St_28673_1612_1-20_aquacolor_Wallet_front-view_c  Stabilo Trio Scribbi - všechny barvy  Stabilo Cappi 18 ks 2

 

Stabilo Pen 68 pastel  Stabilo Pen 68 brush

A konečně poslední kategorií jsou ZVÝRAZŇOVAČE a s nimi:

St_24299_7015-01_Assort           St_163847_6070_xx_Pen_rgb_jpg_72dpi         Náplně Stabilo BOSS 1  Stabilo Swing Cool všechny barvy

Jak vidíte, vybere si opravdu každý :)