Novinka Efekt lupa
  • 1 z 3
 

220 dílků - Save the Planet: The Amazon (Book & Jigsaw)

 

Puzzle s knihou - Zachraňme planetu: Amazonie

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 591 Kč
Ušetříte 89 Kč (–15 %)
502 Kč
   
Značka Sassi
Webová stránka značky sassijunior.com/en/
Kategorie 200 pieces (200 dílků)
 

Tato kniha vás naučí vše o jednom z nejvíce fascinujících - ale také nejkřehčích - stanovišť na světě a zjistíte, co můžeme všichni udělat pro jeho ochranu. Kniha je doprovázena podrobným puzzlem, které vás bude při učení podporovat.

Země je planeta plná zázraků. Je na ní mnoho různých stanovišť, z nichž je každé domovem vlastní úžasné škály jedinečných druhů zvířat a rostlin. Mnoho z těchto stanovišť je přesto vážně ohroženo. Jedním z nich je Amazonie. Oblast ohrožená ohněm a odlesňováním, díky kterým mohou zemské „plíce“ úplně zmizet a vzít s sebou i faunu a flóru, která tam žije. Dopad by byl pro lidstvo katastrofální. Jaké kroky můžeme podniknout, abychom zabránili zničení Amazonie? Zjistěte, co můžete udělat v této fascinující knize, a sestavte si podrobné 220 dílkové puzzle!

Velikost složeného puzzle: 70x44 cm

Podobné produkty

Věk 6+
Jazyk angličtina
Balení kniha a puzzle
Počet stran (?) 32
Počet dílků 220
Rozměry (?) 39x32x5 cm
Velikost puzzle 70x44 cm
Velikost knihy 14,8x21 cm
Autor V. Bonaguro, E. Lorenzi

220 dílků - Save the Planet: The Amazon (Book & Jigsaw)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/