FoxMind (Kanada)

Webová stránka značky: FoxMind (Kanada)

 

Logo FoxMind

Kanadský vydavatel "chytrých" her a hlavolamů. 

 

Proč je v názvu i v logu liška?

Lišky se prostřednictvím hry naučí spoustu dovedností důležitých pro život. Jsou to chytrá, odvážná, vysoce přizpůsobivá a krásná zvířata. Je známo, že liška vychovává svá mláďata láskyplně a pečlivě. Před 20 lety jsme se inspirovali těmito vlastnostmi lišek a pojmenovali jsme tak naši společnost FoxMind, protože jsme cítili, že dokonale zachycuje podstatu toho, co děláme.

 

Co děláme?

FoxMind vyrábí a distribuuje hračky a hry, které nabízejí zábavu, jež stimuluje mysl a pomáhá rozvíjet rozumové dovednosti, prostorovou logiku a další dovednosti spojené s STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), jakož i verbální vyjádřování, obratnost a zdravou sociální interakci. Některé z našich produktů přirozeně rozvíjejí některé z těchto dovedností více než jiné, ale všechny se dotknou lidské mysli více způsoby.

 

Vyhráváme ceny za produkty

V průběhu let jsme měli to štěstí, že jsme byli nominováni a získali řadu mezinárodních ocenění za naše vzdělávací, rodinné a strategické hry. Mezi tyto ceny patří ceny Mensa Awards, Ceny roku, Hračky roku a mnoho dalších.

 

Bavte se!

Jsme moc rádi, že jsme získali srdce a mysl dětí, rodičů a vychovatelů po celém světě. Snažíme se být známí jako „chytřejší zábavná společnost“, která spojuje rodinu a přátele v nezapomenutelných časech.

Pokud se chcete dozvědět více o našich hrách nebo si jen jednoduše přejete s námi komunikovat, rádi se s vámi spojíme prostřednictvím našich webových stránek, Facebooku nebo Instagramu.

Mezitím pokračujte ve hře!

 

 

 

Žádné produkty značky FoxMind (Kanada) nebyly nalezeny...