Tipy na dárky ke konci roku, za vysvědčení & pro učitelky 🎁

Blíží se konec školního roku a s ním příležitost udělat dětem radost milým dárečkem a nebo poděkovat učitelkám nějakou drobností. Stejně tak můžete něco pořídit dětem, které jako mají předškoláci před sebou poslední dny ve školce…

Počítám, že spousta z vás bude pořizovat dětem i nějakou knížku 📚, ale zrovna ty vám dnes doporučovat nebudu 🙂 Mám tu pro vás něco jiného…

🟡 Pro předškoláky se hodí Q-BOX s knihou, puzzletem a kartonovými figurkami na různá témata - Dopravní prostředky, Jednorožci či Vesmír a nebo MY FIRST ACTIVITIES ARTS & CRAFTS, tedy boxy s knihou, aktivitami, samolepkami, omalovánkami, obtisky atd. na téma Jednorožci, Zvířata, Mořské panny, Víly, Prázdniny, Můj dům, Můj den, Hrad nebo Moře.

 


 

🔵 Nejen na prázdniny můžete pořídit krabičky s karetními hrami a sešitem s aktivitami CARD GAMES nebo MATCHING GAMES AND BOOK s hrou loto (bingo) a knihou.

 


 

🔴 Klasikou mezi hrami je samozřejmě Člověče, nezlob se!, tedy BOARD GAME LUDO nebo domino s dinosaury či zvířátky z džungle DOMINOES GAME.

 


 

⚫ Prvňáčkům udělá radost krásná krabička s princeznou nebo superhrdinou DO IT YOURSELF (DIY) - KRABIČKA, kterou si mohou sami dotvořit a schovávat do ní cennosti. Oblíbená je i kniha s aktivitami, díky níž si děti vytvoří spoustu milých drobností DIY PAPER FUN.

 


 

🟢 Nádherným dárkem jsou i 3D MODELY v balení s knihou, kde vyberete pro všechny věkové kategorie a podle různých zájmů.

 


 

🟠 Podobně je tomu u puzzlat s knihou (BOOK AND JIGSAW), které jsou určené už pro ty nejmenší od 2 dílkových skládaček až po zkušené puzzlaře se 300 dílky.

 


 

🟣 Pro starší děti jsou nádherné sady THE ULTIMATE ATLAS od Sassi obsahující knihu, karty, puzzle nebo 3D modely na téma dinosaurů či vynálezů.

 


 

👩‍🏫 Pro paní učitelky doporučuji milou MOTIVAČNÍ SADU “STAČÍ SI JEN PŘÁT” obsahující bloček, propisku a záložku a nebo jim poskládat balíček z tužek, jemných linerů STABILO POINT 88, vláknových fixů STABILO PEN 68 a zvýrazňovačů - vyberete krásné barvy, přidáte třeba sáček čaje nebo drobnou sladkost, zabalíte do celofánu se stužkou a krásný dárek je na světě 🙂

 


 

👩‍🏫 Na relaxaci a odpočinek se mohou hodit magické omalovánky MAGIC PAINTING BOOK YOURSELF CALM či knihy s aktivitami CALMING NATURE ACTIVITY BOOK nebo WIND-DOWN ACTIVITIES.

 


 

Ještě bych toho mohla vymyslet samozřejmě mnohem víc, ale tyto věci mě napadly jako první a věřím, že obdarovaného moc potěší 💖