Opatření - Coronavirus (COVID-19)

Vážení zákazníci,
 
od 16. do 24.3.2020 vyhlásila vláda v souvislosti s nákazou COVID-19 Zákaz volného pohybu osob a pár dní před tím se uzavřela většina obchodů, což by mělo zpomalit šíření coronaviru v populaci.
 
Všechny balíčky z našeho eshopu k vám putují prostřednictvím ZÁSILKOVNY, která je pro vás dopraví na své pobočky k osobnímu vyzvednutí nebo je předá DPD, České poště či dalším společnostem k doručení na adresu.
 
V tuto chvíli pobočka, na kterou podávám balíky, funguje, takže co se týká možností dopravy, nic se nemění. Během dneška by měla Zásilkovna aktualizovat pobočky, na nichž bude možné nadále vyzvedávat balíčky, což uvidíte i vy sami při objednávání a výběru dopravy.
 
Hlavní změnou bude, že pokud si vyberete platbu NA DOBÍRKU, tak bude možné ji zaplatit na místě POUZE BEZHOTOVOSTNĚ KARTOU.
 
Pokud vyberete jinou možnost dopravy (DPD, Česká pošta nebo Nejvýhodnější doručení na adresu), prosím vás, abyste raději využili PLATBU PŘEDEM nebo PROSTŘEDNICTVÍM GOPAY kvůli minimalizaci kontaktu s kurýrem.
 
Mějte prosím také na paměti, že dodavatelé a výrobci mohou mít své zaměstnance v karanténě nebo nemocné a proto může vznikat zpoždění dodání zboží, které je na objednávku
 
Kdyby se cokoliv změnilo, budu vás informovat.
 
Nyní všem přeji hlavně klidné dny doma s rodinou a hodně zdraví a abychom to všichni společně zvládli!