Usborne: Do vyprodání zásob levněji + Jak ušetřit?

Krásný den,
 
vlna zdražování (zejména dopravy - v tomto případě z UK) dorazila i ke mě a tak jsem včerejší den trávila přemýšlením nad cenami krásných titulů od britského nakladatelství Usborne, aby byly přijatelné pro vás i pro mě.
 
Ceny jsem se snažila sjednotit, aby mohly platit stále, nicméně např. v posezónních výprodejích můžete nakoupit levněji (nyní na vás čeká třeba vánoční či halloweenské zboží).
 
▪️ TITULY SKLADEM - nyní s 15% slevou (akce platí do vyprodání zásob, poté budou platit doporučené prodejní ceny, při nákupu můžete využít i slevy z věrnostního programu)
 
▪️ TITULY S RECENZEMI - 20% sleva (platí stále, i po vyprodání zásob)
 
▪️ TITULY VE VÝPRODEJI - 25% sleva (vybírejte rychle, velká část z nich již v eshopu v budoucnu nebude)
 
▪️ TITULY POŠKOZENÉ ČI S VÝROBNÍ VADOU - 30% sleva (do vyprodání zásob)
 
▪️ BOX SETY - vzhledem k jejich vysoké váze (a tím i drahé dopravě) a také stále se měnící dostupnosti jsem je z eshopu stáhla, najdete zde jen pár druhů, zbytek bude na dotaz po domluvě
 
 
JAK UŠETŘIT?
 
▪️ PŘEDOBJEDNÁVKY - 25% sleva (každý měsíc pro vás chystám novinky od Usborne se zaváděcí cenou, jež platí do určitého data)
  
▪️ TÉMA MĚSÍCE - 25% sleva (témata se střídají, sledujte FB a eshop, určitě něco pro děti ulovíte :), sleva platí i na jiné značky v eshopu podle daného tématu)
 
▪️ VĚRNOSTNÍ PROGRAM - slevy 2,5-10% dle výše vašich objednávek (platí na vše kromě titulů ve výprodeji, v předobjednávce či s akční cenou)
 
▪️ SLEVOVÉ KUPÓNY – nárazově přidávám i nějaké slevové kupóny, opět sledujte FB/eshop
 
To je pro tuto chvíli asi vše, přeji vám příjemné vybírání a kdyby cokoliv, pište :)
 
T.V.