Předvánoční objednávky

Milí zákazníci,
 
Vánoce se nezadržitelně blíží a vzhledem k tomu, že ke každoročnímu frmolu letos přibyly ještě další události, které mohou prodloužit doby dodání od dodavatelů a pak i k Vám domů, tak už teď sdílím PŘEDVÁNOČNÍ HARMONOGRAM.
 
Kromě epidemiologických omezení přijde koncem roku čas i na definitivní odchod UK z EU. Zatím to vypadá, že žádná dohoda nebude a z UK se tedy stane "země třetího světa" bez jakýchkoli výhod. To bude znamenat vyšší ceny kvůli placení cla, celních poplatků a doplacení DPH a také delší dodání.
 
Z těchto důvodů bude letošní termín na POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY Z UK (nakladatelství Usborne), potažmo i SASSI z Itálie již 16.11.2020, aby Vám objednávka stihla dorazit do Vánoc.
 
U všech OSTATNÍCH PRODUKTŮ je toto datum stanoveno s rezervou na 30.11.2020 bez ohledu na stát, ze kterého bude zboží odesíláno.
 
Objednávat se bude samozřejmě i po tomto termínu, ale už nebude jisté, jak to dopadne.
 
ODESÍLÁNÍ POSLEDNÍCH OBJEDNÁVEK bude v Po 14.12.2020, další týden (14.-18.12.2020) si objednávky budete moci OSOBNĚ VYZVEDNOUT v (již brzy otevřené) kamenné prodejně v České Třebové.
 
A konečně VÁNOČNÍ VOLNO jsme si s rodinou naplánovali od 21.12.2020 do 3.1.2021 – většina dodavatelů má také dovolenou a stejně tak bývají zavřeny i pobočky Zásilkovny.
 
Informace budu průběžně připomínat a případně doplňovat, zatím děkuji za pochopení a přeji krásný den :)