Safari Ltd.

Webová stránka značky: Safari Ltd.
 

 

 Safari Ltd.

SAFARI LTD. (figurky a životní cykly) - sleva 20% na vše. Kód: Safari. Vybírejte zde. 

Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody.

Od roku 1982 je naší vášní a výsadou vyrábět zábavné a naučné produkty pro děti. Naše ručně vyrobené figurky - od dinosaurů až po sadu z divočiny - jsou pro děti lehce uchopitelné, jak fyzicky, tak kognitivně. Naše bájné bytosti vezmou malé děti na fantastickou cestu, při které rozvíjí představivost a podporují kreativní myšlení. Navíc se stále snažíme jít dál a s úžasnými přírůstky, jako je SafariPedia®, on-line učební centrum a prostřednictvím sociálních sítí usnadňujeme sdílení toho, co jste se naučili, s rodinou a přáteli.

Již více než 35 let se tři generace ve společnosti Safari Ltd. snaží zaujmout zvědavost, paměť a představivost dětí po celém světě. Zveme vás a vaši rodinu, abyste s námi vyrazili cestu!

 

http://wiki.safariltd.com/index.php/Main_Page 

 

UPOZORNĚNÍ:

V roce 2016 došlo u tub ke změně designu, kdy bylo modré víčko se zeměkoulí nahrazeno oranžovým víčkem.

197
3951197395

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 35 položek celkem

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/