Tipy na dárky: Miminka & batolata

- large-hero-image-baby-and-toddler

PRVNÍ VÁNOCE NEBO NAROZENINY MIMINKA

Pro nejmenší děti jsou ideální leporela s pevnými stránkami, zajímavými ilustracemi, průhledy ve stránkách, zvuky a melodiemi, a nebo různými povrchy, které si mohou osahat. 

Všechny tipy najdete zde. 


SVÍTÍCÍ KNIHY 

Při prohlížení knihy se postupně rozsvěcují světýlka až budou na konci zářit úplně všechny. Na výběr jsou např. témata Vánoční stromeček, Usínání či Víly.

 


KNIHY S OKÉNKY A PRŮHLEDY VE STRÁNKÁCH 

Vašim milým úkolem bude hledat malého soba, včelku nebo třeba dinosaura a povídat si s dětmi o dalších zvířátkách, která po cestě potkáte.

 


HMATOVO-ZVUKOVÉ KNIHY

Unikátní koncept, který spojuje jak hmatové prvky, tak zvuk. Můžete zkusit polechtat dinosaura, lva, a nebo třeba hrocha a sledovat, co se bude dít.

 

 


NAKOUKNI DO POHÁDKY 

Krásné a známé pohádkové příběhy v knihách s důmyslným zpracováním s průhledy a okénky ve stránkách.

 


ROZKLÁDACÍ 3D KNIHY 

Jde o tzv. pop-up knihy s různou tematikou (včetně té vánoční), které vás i děti příjemně překvapí (a občas na vás z nich i něco vyskočí).

 


ZVUKOVÉ KNIHY

Knihy s tlačítky přímo na stránkách a úžasnými reálnými zvuky, krásná je např. kniha pro malé baletky, zimní říše divů nebo klasická pohádka s hudebním doprovodem.

 


LEPORELA, HMATOVÉ A ZVUKOVÉ KNIHY PRO NEJMENŠÍ

Děti milují knihy s interaktivními prvky, oblastmi s různou texturou a zvukem. Okolo Vánoc si s nimi můžete přečíst i příběhy o narození Ježíška.