Legler

Webová stránka značky: Legler
 

 

- Logo Legler                        - Logo Small Foot

Legler je německý výrobce dřevěných hraček a výukových pomůcek funguje už více než 20 let. Jednou z jeho značek je Small Foot. Výrobky jsou z ekologických materiálů, jsou naprosto bezpečné a jejich cílem je zaujmout a rozvíjet děti.

Malé nožky a velká jména: small foot a licenční výrobky

Dřevěné hračky jsou naše základní kompetence a srdce Legler. To je a zůstane naším cílem: objevit a vyvinout výrobky vhodné pro děti, vyrobené z ekologických materiálu, které jsou levné a naprosto bezpečné – a především: které vykouzli úsměv v očích dítěte. To je to, čím se naše značka Small Foot již více než 30 let vyznačuje.

Naši produktoví designéři vychází ze zkušenosti, představivosti a smyslu pro trendy nové hračky - ty nejlepší vyrábíme exkluzivně a distribuujeme pod značkou Small Foot Design. Legler znamená nadšení pro hračky – to je z každého výrobku Small Foot „hmatatelné“. Protože jde o uchopování věcí ruku v ruce s jejich chápáním, vybudovali jsme ve firmě Legler celou oblast, jejíž vývoj nás obzvláště bavil: zboží Small Foot Baby pro miminka.

Tyto výrobky, vynikající především svou vhodností pro malé děti a bezpečností, nesou exkluzivní značku „Small Foot Baby“. Vyrábí je pouze firma Legler a díky svému jednotnému atraktivnímu designu zaujmou každého.

Aktuálně u nás najdete mnoho dalšího zboží v licenční oblasti vhodného pro děti a podporujícího učení, např. značky „Die kleine Raupe Nimmersatt“ a „Unser Sandmännchen“.

85
350185350

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/