FoxMind (Kanada)

Webová stránka značky: FoxMind (Kanada)

 

Logo FoxMind

Kanadský vydavatel "chytrých" her a hlavolamů. 

 

Proč je v názvu i v logu liška?

Lišky se prostřednictvím hry naučí spoustu dovedností důležitých pro život. Jsou to chytrá, odvážná, vysoce přizpůsobivá a krásná zvířata. Je známo, že liška vychovává svá mláďata láskyplně a pečlivě. Před 20 lety jsme se inspirovali těmito vlastnostmi lišek a pojmenovali jsme tak naši společnost FoxMind, protože jsme cítili, že dokonale zachycuje podstatu toho, co děláme.

 

Co děláme?

FoxMind vyrábí a distribuuje hračky a hry, které nabízejí zábavu, jež stimuluje mysl a pomáhá rozvíjet rozumové dovednosti, prostorovou logiku a další dovednosti spojené s STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika), jakož i verbální vyjádřování, obratnost a zdravou sociální interakci. Některé z našich produktů přirozeně rozvíjejí některé z těchto dovedností více než jiné, ale všechny se dotknou lidské mysli více způsoby.

 

Vyhráváme ceny za produkty

V průběhu let jsme měli to štěstí, že jsme byli nominováni a získali řadu mezinárodních ocenění za naše vzdělávací, rodinné a strategické hry. Mezi tyto ceny patří ceny Mensa Awards, Ceny roku, Hračky roku a mnoho dalších.

 

Bavte se!

Jsme moc rádi, že jsme získali srdce a mysl dětí, rodičů a vychovatelů po celém světě. Snažíme se být známí jako „chytřejší zábavná společnost“, která spojuje rodinu a přátele v nezapomenutelných časech.

Pokud se chcete dozvědět více o našich hrách nebo si jen jednoduše přejete s námi komunikovat, rádi se s vámi spojíme prostřednictvím našich webových stránek, Facebooku nebo Instagramu.

Mezitím pokračujte ve hře!

 

 

 

Žádné produkty značky FoxMind (Kanada) nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení