Recent Toys

Webová stránka značky: Recent Toys
 

 

Logo Recent Toys

NAŠE ZAČÁTKY


Společnost Recent Toys International byla v roce 2001 založena nadšencem a milovníkem hlavolamů Guidem Lapem. Prvním produktem byl hlavolam Brainstring, který rychle dosáhl mezinárodního úspěchu. To vedlo ke spolupráci s dalšími světově proslulými vynálezci, kteří vytvořili nové hlavolamy s originálním pojetím.

 

NAŠE HLAVOLAMY


Na našich stránkách se bavíme vytvářením hlavolamů pro všechny bez ohledu na věk a dovednosti. Věříme, že dobrý sortiment hlavolamů může sloužit všem. Ať už jste dobří v matematice, logice, vyhledávání vzorů nebo jste "jen" houževnatí - pro každého z Vás máme to pravé.

A přestože jsou všechny naše hlavolamy svým stylem jedinečné, sdílejí tyto společné prvky a jsou:

Jednoduché - pravidla našich hlavolamů se snadno vysvětlují. Chceme, aby mozek řešil hlavolamy a nezabýval se nepochopením pravidel. 

Inteligentní - naše hlavolamy jsou vyrobeny tak, aby vyzývaly váš mozek směrem k novému způsobu myšlení.

Odolné - naše hlavolamy jsou velmi odolné. Protože jediné, co je lepší než vyřešení hlavolamu, je jeho předání někomu jinému, aby si ho také zkusil!

215
4801215480

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/