Dováděník (ČR)

Webová stránka značky: Dováděník (ČR)

Logo

NAŠE VIZE: Naší misí je odtrhnout děti i rodiče od obrazovek a následně proměnit jejich společný čas v unikátní zážitky a vzpomínky.

Hlavní myšlenka

Jaké pro vás bylo, když jste jako malí poprvé vylezli strom, nebo jeli na výlet vlakem? BOMBA, že?! Absolutní požitek z dobrodružství. A jaké je to pro Vás teď? Asi nic moc, viďte...

​Děti ale nejsou dospělí. Nepodceňujte proto jedinečnost jejich každodenních "malých zážitků". Právě ty se totiž mnohdy stávají těmi nejsilnějšími. Právě ty se vrývají do dětských srdcí nejhlouběji.

​Zkuste se podívat na svět dětskýma očima. Najděte v sobě své hravé já a užijte si život Vašich dětí naplno. Protože mnohem důležitější, než s čím si děti hrají, je s kým a jak si hrají. Protože pozornost, kterou jim věnujete, je tím nejdůležitějším, co jim můžete darovat. Tím, co tvoří ono silné pouto.

Nepropásněte tuhle chvíli. ​Tu nejdůležitější část života vašich dětí, která uteče jako voda. A zpátky už se nevrátí.

Buďte spolu - Hrajte si a dovádějte! - Malé výzvy - Velké zážitky - Jedinečné vzpomínky - 

Autor projektu: KATEŘINA REEHOVÁ

Ahoj, já jsem Káča - sporťačka, cestovatelka, ale hlavně hrdá milující máma syna Jonáše, se kterým společně s celou rodinou neustále podnikáme výlety za dobrodružstvím. Ať už kousek za domem, nebo daleko za hranicemi, snažíme se, aby pro nás byl každý den jedinečným zážitkem. K tomu mnohdy stačí méně, než se může zdát. Skvělá zábava totiž není otázkou peněz, ale nadšení. A tak vznikl Dováděník, web, který má motivovat a inspirovat ostatní rodiče ke kvalitně strávenému času s jejich dětmi. Investujte do svých dětí čas - je to zdarma a k nezaplacení.

Ilustrace: DAGMAR CHLÁDKOVÁ

Jsem jedna z těch, kteří se ke svému životnímu snu nebo poslání dostali velkou oklikou, ale věřím, že nikdy není pozdě na to změnit kariéru nebo začít dělat, co nás skutečně baví a naplňuje. Vytvářet věci pro děti nebo obrázky, co vyvolají úsměv na tváři, je ta nejkrásnější práce na světě!

1 položek celkem
Dováděník 1
+ Dárek zdarma
Dováděník aneb zážitky pro předškoláky (+ Dárek: černý liner)
Na objednání u dodavatele (připraveno k odeslání za 4-5 pracovních dní)
499 Kč

Unikátní kombinace dětské knihy a zážitkového foto deníku.

12577

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení