Mothercare

Webová stránka značky: Mothercare
 

 

Logo Mothercare

Mothercare je globální prodejce produktů od oblečení až po hračky pro rodiče a malé děti. Naše ikonické značky mají dlouhou historii stejně jako specializovaní maloobchodní prodejci ve Velké Británii, přičemž společnost Mothercare otevřela svůj první obchod v roce 1961 a Centrum pro předškolní vzdělávání v roce 1974. Obě značky fungují po celém světě. V rámci našich britských a mezinárodních podniků máme nyní cca 1 300 obchodů ve více než 50 zemích, které nabízejí řadu produktů z Mothercare i Early Learning Center.

Ve Velké Británii jsou produkty Mothercare a Early Learning Center prodávány prostřednictvím vlastních obchodů. Na mezinárodní úrovni se výrobky prodávají prostřednictvím franšízových maloobchodních prodejen a částečně i online v eshopech a díky nadnárodní velkoobchodní firmě pro státy, kde nemáme franšízové partnery.

 

Více info zde: http://www.mothercareplc.com/who-we-are/at-a-glance.aspx 

Žádné produkty od výrobce Mothercare nebyly nalezeny....

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/