4. Platba

VŠE O PLATBĚ

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OPATŘENÍ SOUVISEJÍCÍ S NÁKAZOU COVID-19: 

PLATBA NA DOBÍRKU: Pokud si vyberete dopravu do pobočky Zásilkovny, bude možné zaplatit na místě pouze BEZKONTAKTNĚ KARTOU.
 
U ostatních druhů dopravy (Česká pošta, DPD, Nejvýhodnější na adresu) doporučujeme za účelem omezení kontaktu s kurýrem platit předem PŘEVODEM nebo prostřednictvím platební brány GoPay
 
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OBJEDNANÉ ZBOŽÍ MŮŽETE UHRADIT:

  1. Převodem na účet Logo bankovní převod - nyní ušetříte 10,-

Po dokončení objednávky Vám zašleme na e-mailovou adresu výzvu k úhradě obsahující údaje potřebné k platbě. Po připsání platby na náš účet bude objednávka vyexpedována. Na platbu čekáme 7 dnů.

Před odesláním platby zkontrolujte prosím pečlivě zadané údaje. Např. nesprávný variabilní symbol může mít za následek chybné spárování platby a objednávky - vyřízení Vaší objednávky se může zkomplikovat.

 

  1. Dobírkou Logo platba dobírka

Objednané zboží zaplatíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky.
Celkovou částku k úhradě (včetně dopravy) vidíte již ve druhém kroku objednávky před jejím závazným odesláním.

Cena za dobírku je od 5.10.2019 jednotná - 50,-.

 

3. Platební kartou nebo převodem prostřednictvím platební brány GoPay, s.r.o. online platby gopay

a) Platba kartou:

K výběru platební metody dochází v průběhu objednávky. Online platba kartou zpravidla bývá označena logy Visa a MasterCard.

Po odeslání objednávky se zobrazí stránka s platební bránou. Do polí je nutné vyplnit 16místné číslo karty, datum platnosti a 3místný CVC kód ze zadní strany karty.

Pokud obchodník nebo vydavatel karty používá technologii 3D Secure, musí být platba potvrzena zadáním 3místného kódu, který je zákazníkovi doručen přes SMS.

Po dokončení platby získává obchodník ihned informaci o provedení platby a může tak okamžitě zaslat objednané zboží.

b) Platba bankovním převodem prostřednictvím GoPay:

Platba prostřednictvím platební brány GoPay je rychlý a bezpečný bezhotovostní způsob platby (on-line) prostřednictvím Vašeho bankovního účtu u vybraných bank (Servis 24 - Česká spořitelna, Mojeplatba - Komerční banka, ČSOB, mPeníze - mBank, ePlatby - Reiffeisenbank, UniCredit Bank, Fio banka, Era). Bankovním převodem lze zaplatit ještě přes MONETA Money Bank, Air Bank, Equa bank, Citibank, ING Bank, Expobank, Oberbank, Sberbank, VÚB banka a Hello bank.

Po zvolení platby GoPay v pokladně e-shopu se Vám otevře nabídka výběru bank. Vyberte si banku, u které máte svůj účet a postupujte podle pokynů.

Všechny online platby jsou zprostředkovány českým systémem GoPay a jsou zajišťovány jednotlivými bankami. Pro Vás je důležité, že je tento způsob platby bezpečný, rychlý a bez nutnosti registrace. 

 

4. Platba na fakturu 

Bezhotovostní platba bankovním převodem po převzetí zboží. Faktura je se 14 denní splatností. Tento druh platby platí pouze pro školy nebo školky, dětské skupiny, DDM, knihovny a další organizace a to nejlépe po předchozí domluvě.

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/