Malí šikulové - různé druhy (2-6 let)

Akce Výprodej
169 Kč –15 % 143 Kč

Zvolte variantu

Edice Malí šikulové přináší inteligentní zábavu pro ty nejmenší – od batolat až po předškoláčky – i jejich rodiče.

Detailní informace

MALÍ ŠIKULOVÉ, 4 5 let – Kvízy na cesty 1
Akce
Druh: 4-5 let
Skladem (1 ks)
169 Kč
143 Kč

Detailní popis produktu

Čtyři obrázkové knížky pro děti ve věku 2–6 let obsahují jednoduché kvízy formou otázek a odpovědí. Odpověď na každou zadanou otázku si lze ihned zkontrolovat na následujícím listu. Díky přehlednému grafickému zpracování a chytrému uspořádání se budete vy i vaše děti v knížečkách snadno orientovat. Náročnost úkolů je odstupňována vždy podle věku, pro který je daný titul určen.

Sympatičtí průvodci Miki, Lili, Sam a Max, roztomilé ilustrace a srozumitelné texty v příjemném formátu vás mohou doprovázet mimo jiné na cestách, v čekárnách, zkrátka všude tam, kde potřebujete své malé šikuly nějak smysluplně zabavit! Tyto hry totiž nejsou omezené časem, místem ani počtem hráčů.

Objevujte, povídejte si a učte malé objevitele rozumět světu, který je obklopuje. Začleňte otázky do každodenního programu a kontextu, společně s dětmi je rozvíjejte, vymýšlejte nové úkoly… Tvořivosti se meze nekladou.

Radujte se z úspěchů a pokroků svých ratolestí a naučte je také, že i nesprávná odpověď bývá příležitostí k novému poznání!

Doplňkové parametry

Kategorie: Travel games (cestovní hry)
Záruka: 2 roky
Věk: 2-3/3-4/4-5/5-6 let
Jazyk: čeština (czech)
Vazba: tvrdší listy spojené nýtem
Počet stran: 106
Rozměry: 17,5x1,7x8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: