Tipy na vánoční dárky #1 (Miminka & batolata)

Vánoce se kvapem blíží a vzhledem k tomu, že tituly od nakladatelství Usborne z UK je třeba objednat mnohem dříve, než by se zdálo, tak přináším první tipy na vánoční dárky.


#1: PRVNÍ VÁNOCE MIMINKA

Pro nejmenší děti jsou ideální leporela s pevnými stránkami, zajímavými ilustracemi, průhledy ve stránkách, zvuky a melodiemi, a nebo různými povrchy, které si mohou osahat. Všechny tipy najdete zde.


SVÍTÍCÍ KNIHY - při prohlížení knihy se postupně rozsvěcují světýlka až budou na konci zářit úplně všechny. Na výběr jsou např. témata Vánoční stromeček, Usínání či Víly.KNIHY S OKÉNKY A PRŮHLEDY VE STRÁNKÁCH – vašim milým úkolem bude hledat malého soba, včelku nebo třeba dinosaura a povídat si s dětmi o dalších zvířátkách, která po cestě potkáte.HMATOVO-ZVUKOVÉ KNIHY – unikátní koncept, který spojuje jak hmatové prvky, tak zvuk. Můžete zkusit polechtat dinosaura, lva, a nebo třeba hrocha a sledovat, co se bude dít.


 


NAKOUKNI DO POHÁDKY – krásné a známé pohádkové příběhy v knihách s důmyslným zpracováním s průhledy a okénky ve stránkách.ROZKLÁDACÍ 3D KNIHY – tzv. pop-up knihy s různou tematikou (včetně té vánoční) vás i děti příjemně překvapí (a občas na vás z nich i něco vyskočí).ZVUKOVÉ KNIHY – s tlačítky přímo na stránkách a úžasnými reálnými zvuky, krásná je např. kniha pro malé baletky, zimní říše divů nebo klasická pohádka s hudebním doprovodem.LEPORELA, HMATOVÉ A ZVUKOVÉ KNIHY PRO NEJMENŠÍ – děti milují knihy s interaktivními prvky, oblastmi s různou texturou a zvukem. Přečíst si s nimi můžete i příběhy o narození Ježíška.