Tipy na vánoční dárky #1

Vánoce se kvapem blíží a vzhledem k tomu, že tituly od nakladatelství Usborne z UK je třeba objednat mnohem dříve, než by se zdálo, tak přináším první tipy na vánoční dárky.


#1: PRVNÍ VÁNOCE MIMINKA

Pro nejmenší děti jsou ideální leporela s pevnými stránkami, zajímavými ilustracemi, průhledy ve stránkách, zvuky a melodiemi, a nebo různými povrchy, které si mohou osahat. Všechny najdete zde.

SVÍTÍCÍ KNIHY - při prohlížení se postupně rozsvítí světýlka až jich na konci bude všech 10. Na výběr jsou 3 témata - Vánoční stromeček, Usínání a novinka Víly.

KNIHY S OKÉNKY A PRŮHLEDY VE STRÁNKÁCH – v první si zahrajete na schovávanou se sobem, ve druhé budete malého soba hledat a po cestě potkáte spoustu zvířátek.

HMATOVÉ A ZVUKOVÉ KNIHY – unikát, který spojuje jak hmatové prvky, tak zvuk. Můžete zkusit polechtat dinosaura, lva, a nebo hrocha a sledovat, co se bude dít.

NAKOUKNI DO POHÁDKY – krásné pohádkové příběhy vylepšené průhledy ve stránkách.

ROZKLÁDACÍ 3D KNIHY – s ryze vánoční tematikou vás i děti překvapí.

ZVUKOVÉ KNIHY – s tlačítky na stránkách a úžasnými reálnými zvuky, např. kniha pro malé baletky, zimní říše divů nebo klasická pohádka s hudebním doprovodem.

LEPORELA, HMATOVÉ A ZVUKOVÉ KNIHY PRO NEJMENŠÍ – děti milují knihy s posuvnými prvky, oblastmi s různou texturou a zvukem. Přečíst si s nimi můžete i příběhy o narození Ježíška.