Tipy na vánoční dárky #1 (Miminka & batolata)

Vánoce se kvapem blíží a vzhledem k tomu, že tituly od nakladatelství Usborne z UK je třeba objednat mnohem dříve, než by se zdálo, tak přináším první tipy na vánoční dárky.


#1: PRVNÍ VÁNOCE MIMINKA

Pro nejmenší děti jsou ideální leporela s pevnými stránkami, zajímavými ilustracemi, průhledy ve stránkách, zvuky a melodiemi, a nebo různými povrchy, které si mohou osahat. Všechny tipy najdete zde.


SVÍTÍCÍ KNIHY - při prohlížení knihy se postupně rozsvěcují světýlka až budou na konci zářit úplně všechny. Na výběr jsou např. témata Vánoční stromeček, Usínání či Víly.KNIHY S OKÉNKY A PRŮHLEDY VE STRÁNKÁCH – vašim milým úkolem bude hledat malého soba, včelku nebo třeba dinosaura a povídat si s dětmi o dalších zvířátkách, která po cestě potkáte.HMATOVO-ZVUKOVÉ KNIHY – unikátní koncept, který spojuje jak hmatové prvky, tak zvuk. Můžete zkusit polechtat dinosaura, lva, a nebo třeba hrocha a sledovat, co se bude dít.


 


NAKOUKNI DO POHÁDKY – krásné a známé pohádkové příběhy v knihách s důmyslným zpracováním s průhledy a okénky ve stránkách.ROZKLÁDACÍ 3D KNIHY – tzv. pop-up knihy s různou tematikou (včetně té vánoční) vás i děti příjemně překvapí (a občas na vás z nich i něco vyskočí).ZVUKOVÉ KNIHY – s tlačítky přímo na stránkách a úžasnými reálnými zvuky, krásná je např. kniha pro malé baletky, zimní říše divů nebo klasická pohádka s hudebním doprovodem.LEPORELA, HMATOVÉ A ZVUKOVÉ KNIHY PRO NEJMENŠÍ – děti milují knihy s interaktivními prvky, oblastmi s různou texturou a zvukem. Přečíst si s nimi můžete i příběhy o narození Ježíška.


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení