Moje první samolepky - různé druhy

Značka: Svojtka
od 79 Kč až –15 % od 67 Kč

Zvolte variantu

Kniha se samolepkami na různá témata určená těm nejmenším. Naučí děti užívat si zábavu při dolepování a dokreslování roztomilých obrázků. 3 druhy - Vše, co jezdí, Zvířata v lese a Tvary.

Detailní informace

Druh: Vše, co jezdí
Vyprodáno
79 Kč
67 Kč
Druh: Zvířata z lesa
Vyprodáno
79 Kč
67 Kč
Druh: Tvary
Vyprodáno
179 Kč

Detailní popis produktu

Vše, co jezdí - Moje první samolepky (20+4 strany samolepek)

Kdo to jede po silnici? Proveď traktor bludištěm a pomoz farmáři najít cestu domů. Použij pastelky k vybarvování, dokresluj a vyplňuj aktivity na každé stránce. Kde najdeš prázdný tvar, tam chybí samolepka. Prohledej stránky se samolepkami a najdi na prázdné místo tu správnou. Z tvrdších stránek si můžeš vymáčknout skvělou skládačku nebo záložky. Tato knížka na téma dopravních prostředků přináší dětem spoustu úkolů a zábavy.

Zvířata z lesa - Moje první samolepky (20+4 strany samolepek)

Pomoz ježkovi Jendovi najít cestu lesním bludištěm. Dolep chybějící samolepky a najdi všechna zvířata, která se v lese schovávají. Tato knížka na téma lesních zvířátek ti přináší spoustu úkolů a zábavy. Použij pastelky k vybarvování, dokresluj a vyplňuj aktivity na každé stránce. Kde najdeš prázdný tvar, tam chybí samolepka. Prohledej stránky se samolepkami a najdi na prázdné místo tu správnou. Z tvrdších stránek si můžeš vymáčknout milé přáníčko nebo postavy zvířecích kamarádů. Ukažte svým dětem, jak může být doplňování samolepek zábavné, a postaráte se jim na dlouhou dobu o zábavu, která je bude všestranně rozvíjet a učit. Čeká na ně spousta roztomilých obrázků k dolepení a dokreslení!

Tvary - Moje první samolepky (40+8 stran samolepek)

Seznamte se se samolepkami! Tato knížka se samolepkami může být pro vaše dítě vstupní branou do světa hravé kreativity je určena především těm úplně nejmenším dětem, jež se se samolepkovými hrami v knížkách ještě nesetkaly. Ukažte svým dětem, jak může být doplňování samolepek zábavné, a postaráte se jim na dlouhou dobu o zábavu, která je bude všestranně rozvíjet a učit. Čeká na ně spousta roztomilých obrázků k dolepení a dokreslení!

Doplňkové parametry

Kategorie: Sticker books (samolepkové sešity & knihy)
Záruka: 2 roky
Věk: 3+
Jazyk: čeština (czech)
Vazba: měkká
Počet stran: 20+4 strany samolepek (40+8 stran samolepek)
Rozměry: 21,5x28 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: