• 1 z 4
 

Angličtina v říkadlech + CD

 

Kniha s říkadly a audio CD.

Dostupnost Na objednání (cca 3-4 pracovní dny)
Můžeme doručit do
12.8.2020
Běžná cena 265 Kč
Ušetříte 40 Kč (–15 %)
225 Kč
   
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Rhymes & songs (Říkadla a písničky)
 

Zařazování pohybových her s říkadly má při výuce cizím jazykům mnoho jedinečných výhod. V době, kdy se malé dítě začíná nejvíce pohybovat, dochází zároveň k největšímu rozvoji řeči. Říkadla a hry s nimi umožňují unikátní a nenásilnou metodou propojit slova a pohyby, navíc obsahují výrazný rytmus, takže si jejich text děti snadno zapamatují. Dítě se učí porozumět prvním smysluplným gestům a pohybům, která provázejí text říkadla, a aktivní metodou se naučí nejen mnoho cizích slovíček a základních frází. Knihu využijí rodiče s dětmi, učitelé MŠ a ZŠ, vedoucí kroužků či táborů s výukou cizích jazyků i speciální pedagogové pracující s dětmi s různými poruchami učení. 


PhDr. Jana Hanšpachová je učitelkou na základní škole. Je autorkou úspěšných knih Hry pro maminky s dětmi (Portál, 1997, 2004) a Veselé hry s malými dětmi (Portál, 1999), spoluautorkou knihy Angličtina plná her (Portál, 2005) a Pohádková angličtina (Portál, 2007).
Zdeňka Křížová působí jako lektorka kurzů angličtiny pro učitele, metodička a recenzentka.

Recenze: http://www.predskolaci.cz/anglictina-v-rikadlech/8710 

Typ vazby pevná vazba
Jazyk čeština
Počet stran 152
Autor Jana Hanšpachová & Zdeňka Křížová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/