• 1 z 4
 

TheDadLab Book

 

40 rychlých, jednoduchých a zábavných pokusů na doma

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 450 Kč
Ušetříte 100 Kč (–22 %)
350 Kč
   
Značka Blink publishing
Webová stránka značky blinkpublishing.co.uk
Kategorie Experiments (pokusy)
 

S více než 3 miliony fanoušků se TheDadLab stal rychle online senzací a to díky tomu, že pomáhá rodičům s vymýšlením aktivit, když od dětí slyší obávané "Nudím se!". Nyní předvádí Sergei Urban své nejoblíbenější experimenty v této krásně ilustrované a skvěle vymyšlené knize!

S využitím ingrediencí, které najdete doma, ukazuje Sergei experimenty, které jsou zábavné nejen pro děti, ale i pro dospělé! Kniha TheDadLab obsahuje 40 úžasných aktivit, včetně 15, které zatím nebyly online zveřejněny. Každá aktivita je popsána dopodrobna a zároveň jednoduše z hlediska vědy, technologie, inženýrství a matematicky (STEM) a to tak, aby rodič vše dokázal vysvětlit zvídavému dítěti, které se ptá "jak" a "proč". 

Sergei Urban (táta dvou kluků, s nimiž je doma) vytvořil TheDadLab, aby mohl ostatní rodiče inspirovat k zábavným aktivitám, které je možné zvládnout s dětmi doma a věnovat jim přitom kvalitně strávený čas. Všechny jeho myšlenky jsou inspirovány jeho syny a tím, co najde v okolí svého domu. Původně je z Lotyšska, nyní žije v Londýně se svou ženou a dvěma syny. Má diplom z ekonomie a TheDadLab je jeho prací na plný úvazek.

Recenzehttps://zivotpodlekarol.blogspot.com/2019/02/zkoumame-dad-lab-book.html?fbclid=IwAR3EYdcPm85gaS6Yd6ycpsbbUTfEEUNRX9ZgTJeT7brfq6yOVB4S0GxlcBw 

Webové stránky: https://thedadlab.com 

Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 192
Rozměry 17,4x24,7 cm
Autor Sergei Urban

TheDadLab Book


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/