Packs & sets (Balíčky & sady)

Hledáte něco na míru pro sebe nebo své děti? Zde najdete balíčky psacích a výtvarných potřeb nebo knih dle věku či tématu.

Všechny balíčky jsou složeny z kvalitních produktů, které máme vyzkoušené a používáme je. Rozdělení dle věku je orientační, samozřejmě si můžete pro své dítě vybrat jakýkoliv balíček.

Pro miminka jsou zde sety s malými leporely ideálními právě do ručičky.

Batolata mají nabídku rozšířenou o více knih, zejména v angličtině s pohádkami a příběhy a také o vhodné psací a výtvarné potřeby.

Máte doma třeba předškoláčka nebo prvňáčka? I pro něj tu máme sady potřeb na psaní či kreslení a nebo výukové materiály, třeba na rozvoj grafomotoriky.

Ergonomické psací potřeby mohou děti používat v podstatě pořád, na 1. stupni i na 2. stupni ZŠ/gymnáziu. - v nabídce jsou i tenké tužky pro starší děti a nebo rollery pro dospělé.

Starší děti ocení pastelový nebo neonový design a vybírat si mohou i ze spousty setů s knihami.

Ani na studenty a dospělé jsme nezapomněli - pro ně tu jsou sady fixů, linerů, pastelek či knih.

Celá nabídka bude postupně doplňována :) Kdyby vám zde něco chybělo, ozvěte se.

 

Nejprodávanější

48
26961482696
Značky
 
Věk

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 47 položek celkem

Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/