• 1 z 3
 

Tuba - Květiny

 

Tuba s květinami.

Dostupnost Na objednání (cca 3-4 pracovní dny)
Můžeme doručit do
30.10.2020
395 Kč
   
Značka Safari Ltd.
Webová stránka značky safariltd.com
Kategorie Miniature figures & life cycles (minifigurky & životní cykly)
 

Tuba obsahující 8 modelů květin z celého světa o velikosti 4-7,5 cm. Ručně malované figurky vyvedené v detailech může dítě podrobně prozkoumat a snadno tak dokáže rozeznat jejich typické znaky.

 

U nejmladších dětí s jejich pomocí podpoříte rozvoj slovní zásoby, starší mohou přiřazovat k obrázkům nebo na mapu světa podle toho, kde rostou, a v neposlední řadě vám poslouží při osvojování cizojazyčné slovní zásoby. Přidejte plastelínu nebo kinetický písek a dítě může květiny aranžovat nebo zasadit. Vytiskněte černobílé obrázky a modely poslouží jako předlohy k vybarvení. Sada také tematicky krásně doplní jarní aktivity.

Pro práci s pomůckou doporučujeme vytisknout fotografii všech modelů, která vám poslouží jako kontrolní list. Případně můžete ke květinám vytvořit i třísložkové karty či kartičky s fakty.

 

Balení obsahuje tyto květiny: růže, tulipán, ibišek, strelicie, narcis, slunečnice, lotos, orchidej

 

 

Věk 3+

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/