Kniha Kouzelné čtení - Atlas světa

Akce Výprodej
Značka: Albi
399 Kč –15 %
Kniha Atlas světa 1
399 Kč –15 % 339 Kč
Skladem (1 ks)

Interaktivní kniha, se kterou objevíte krásy naší planety. Je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Obsahuje přes 1800 zvuků a textů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte krásy naší planety! Seznamte se se všemi kontinenty a oceány světa. Zjistěte, jak se všechny státy a jejich hlavní města jmenují a jaké zajímavosti můžete v jednotlivých státech obdivovat.

Tato kniha obsahuje osm různých map. Na jednotlivých stranách se seznámíte se všemi kontinenty, poznáte země na naší planetě a zjistíte, kde tyto země leží. Nechybí zde ani oceány, moře, velké řeky a pohoří, které jsou nedílnou součástí naší planety. Obrázky na mapách vám ukáží, jaká zvířata, stavby či jiné zajímavosti můžete v jednotlivých zemích najít. Své znalosti si pak můžete ověřit pomocí zábavných kvízů, které naleznete na každé dvojstraně.

Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Obsahuje přes 1800 zvuků a textů. Kniha vznikla ve spolupráci s Českým rozhlasem.

Pokud chcete, aby vám kniha fungovala správně, potřebujete k tomu Elektronickou Albi tužku. Elektronická Albi tužka se prodává samostatně a není tedy součástí žádné knihy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magical reading - books (Kouzelné čtení - knihy)
Záruka: 2 roky
Věk: 6+
Jazyk: čeština (czech)

Kniha Kouzelné čtení - Atlas světa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: