Ladybird (Penguin Random House) (Velká Británie)

Webová stránka značky: Ladybird (Penguin Random House) (Velká Británie)

Logo Penguin Random House

Dětské knihy Ladybird patří do rodiny britského nakladatelství Penguin Random House, které vydává následující druhy knih:

Ta, kterou nemůžete odložit. Ta, na kterou nikdy nezapomenete.

Před nějakou dobou - přesněji v roce 1934 - náš zakladatel čekal na vlak a nenašel nic dobrého ke čtení. Uvědomil si, že jsou potřeba kvalitní knihy za rozumnou cenu. A tak se rozhodl to změnit - následující rok byl spuštěn Penguin, který zahájil revoluci v brožovaných titulech.

Ta, kterou jste poslouchali dnes ráno. Ta, podle které dnes večer vaříte.

Dnes lze naše ikonické logo - původně nakreslené v londýnské zoo - najít na bestsellerech i dosud neobjevených skvostech, má hrdé místo v oblíbených knihkupectvích i velkých obchodech a téměř jistě na vaší polici doma. Cokoli, kdekoli a jakkoli chcete číst - vždy pro vás máme na výběr. 

Ta, která vás rozesměje nahlas. Ta, kvůli které jste plakali ještě hlasitěji.

Téměř sto let od cesty vlakem, ve velmi odlišném světě, zůstává naše mise stejná. Během desetiletí a různých životů, oslav a krizí Penguin vždy tvořil knihy pro každého. Knihy, které mohou změnit vaši náladu nebo mysl. Vaše dojíždění nebo vaši komunitu. Způsob, jakým jíte nebo jak spíte. Dnes, zítra nebo po celý váš život.

Vyrábíme knihy pro každého, protože kniha může změnit kohokoliv.

 

NAKLADATELSTVÍ

Našich devět kreativně a redakčně nezávislých nakladatelství vyhledává a umožňuje talentovaným lidem ze všech oblastí života vyprávět své příběhy - a zajistit, aby byly vyslyšeny. Od nejprodávanějších autorů a odvážných ilustrátorů až po velké myslitele a politické komentátory, průkopnické podnikatele a odborníky na dobrou náladu -  jsme domovem jedněch z nejslavnějších autorů na světě.

1 položek celkem
Baby Touch Rainbow 1
Výprodej
280 Kč –21 %
Baby Touch - Rainbow
Skladem (1 ks)
220 Kč

Hmatová kniha - Duha

12161

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem