Novinka Škola Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Angličtina plná her

 

Více než 160 pohybových, dramatických a výtvarných her pro procvičování angličtiny pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
29.9.2020
Běžná cena 217 Kč
Ušetříte 33 Kč (–15 %)
184 Kč
   
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Word books and aids (knihy a pomůcky pro rozvíjení slovní zásoby)
 

Děti při nich využijí spelování, slovíčka z různých tematických okruhů, základní konverzační obraty a hlavně se naučí angličtině rozumět a používat ji při běžných činnostech. Při pohybu a řešení nejrůznějších úkolů získávají děti jazykové znalosti snadněji a intenzivněji než při "biflování". Právě aktivní radostný přístup k jazyku a využití angličtiny při poznávání všemi smysly i při pohybu považují autorky za nejdůležitější.

Činnosti využijí nejen učitelé a vedoucí kroužků anglického jazyka se skupinou dětí, v knize nechybí ani hry pro rodiče s jedním dítětem.

U každé hry jsou uvedeny informace důležité při přípravě, témata procvičovaná v angličtině i různé varianty a využití aktivity v domácím prostředí.

PhDr. Jana Hanšpachová učí na ZŠ, je autorkou úspěšných knih Hry pro maminky s dětmi a Veselé hry s malými dětmi. Je spoluautorkou knihy Angličtina plná her a Němčina plná her.

Zuzana Řandová je učitelkou na ZŠ, využívá hry při výuce, je lektorkou didaktických kurzů. Je spoluautorkou knihy Angličtina plná her a Němčina plná her.

Typ vazby brožovaná
Jazyk čeština
Počet stran 176
Autor Jana Hanšpachová Jana & Zuzana Řadová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/