Expedice příroda - vzdělávací karty (různé druhy)

Akce Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Mindok (ČR)
229 Kč –37 % 145 Kč

Zvolte variantu

Vzdělávací karty s obrázky a množstvím informací na dané téma - obsahuje 50 karet

Detailní informace

50 koní a poníků
Akce
Druh: 50 koní a poníků
Skladem (1 ks)
229 Kč
145 Kč

Detailní popis produktu

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NAŠICH PTÁKŮ

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 pěvců, dravců a sov. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NAŠICH STROMŮ

S kartami v této hře zvládnete snadno určit 50 našich listnatých a jehličnatých stromů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, stručný popis a několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 KONÍ A PONÍKŮ

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 koní a poníků. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NAŠICH KVĚTIN

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 našich květin. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NEBESKÝCH OBJEKTŮ

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 nebeských objektů - planet, hvězd i souhvězdí. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 DRUHŮ HMYZU A PAVOUKŮ

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 pavouků a hmyzu. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NAŠICH LESNÍCH ZVÍŘAT

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 zvířat, žijících ve volné přírodě. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 PLEMEN PSŮ

Díky kartám v této krabičce zvládnete hravě určit 50 plemen psů. Na kartách najdete kvízovou otázku, názornou ilustraci, základní informace a také několik zajímavostí. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 DINOSAURŮ

S těmito kartami zvládnete snadno rozpoznat 50 druhů dinosaurů. Ideální průvodce pro všechny milovníky dinosaurů!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 NAŠICH MOTÝLŮ

S kartami v této krabičce zvládnete snadno určit 50 denních či nočních motýlů. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 PLODŮ NAŠICH ZAHRAD A POLÍ

S kartami v této krabičce zvládnete snadno určit 50 plodů rostoucích kolem nás. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

EXPEDICE PŘÍRODA: 50 ZVÍŘAT A ROSTLIN POTOKŮ

S kartami v této krabičce zvládnete snadno určit 50 zvířat a rostlin z našich potoků a rybníků. Ideální průvodce pro všechny milovníky přírody!

 

Recenze: 50 našich ptáků: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2018/08/ucime-se-50-nasich-ptaku.html  

                50 našich stromů: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2018/04/ucime-se-50-nasich-stromu.html 

                50 našich květin: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/search?q=50+našich 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cards (karty)
Záruka: 2 roky
Věk: 6+
Jazyk: čeština (czech)
Počet hráčů: 1
? Doba hraní: 15+
Počet karet: 50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: