Zpíváme a nasloucháme hudbě s nejmenšími + CD

 

Písničky pro děti od 3 do 8 let.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 339 Kč
Ušetříte 49 Kč (–14 %)
290 Kč
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Musical instruments & songs (hudební nástroje, písničky & noty)
 

Autorky knížky zvou děti i dospělé na malou výpravu do světa hudby. První kroky vedou k dětské písničce. (Tu se lze naučit zpívat podle přiloženého CD.) U každé písničky jsou uvedena doporučení k jejímu nácviku a náměty, jak s ní dál pracovat při pohybovém či výtvarném ztvárnění. Získané zkušenosti může dítě využít při poslechu drobných skladbiček nahraných na přiloženém CD.

Dospělí (rodiče či pedagogové) spolu s dětmi postupně objeví, že k nim hudba promlouvá, aniž musí používat slova, jako tomu bylo u písniček. Přesvědčí se, že beze slov lze zpívat a tančit, vyprávět příběhy, bez štětců a barev malovat obrazy i různé nálady.

Kniha je určena dětem od 3 do 8 let, rodičům, pedagogům MŠ a na 1. stupni ZŠ.

Hudební pedagožky A. Tichá a M. Raková, jimž v Portále vyšla úspěšná kniha Zpíváme a hrajeme si s nejmenšími (2007), přizvaly tentokrát ke spolupráci známou spisovatelku L. Štíplovou (autorku seriálových Čtyřlístků a dětských televizních Večerníčků), s jejímiž zhudebněnými básničkami v předkládané publikaci pracují.

Audio ukázky: 

https://obchod.portal.cz/foto/sample/01_Kdyz_je_vetrik_mrnavy.mp3 

https://obchod.portal.cz/foto/sample/02_Trnky_brnky.mp3 

Věk 3+
Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 184
Autor Milena Raková, Ljuba Štíplová, Alena Tichá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/