Fotbalová hra (Football Game)

Neohodnoceno
449 Kč
Skladem (1 ks)

Buďte hráčem, který dá jako první gól. Hra obsahuje český návod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

Dej jako první gól v této zábavné hře. Roztoč píšťalku a užij si "volný kop", ale pozor na červené a žluté karty! Staňte se hráčem, který dá jako první gól.

OBSAHUJE: 4 hrací desky, 4 figurky fotbalových míčů, 1 otočná deska s píšťalkou, 1 otočná deska s brankou, 1 kostka

CÍL: Staňte se hráčem, který dá gól jako první.

PRAVIDLA HRY

 • Hru začíná nejmladší hráč tak, že hodí kostkou a posune své figurky o odpovídající počet políček na své hrací desce.
 • Pokud hráčova figurka skončí na políčku zobrazujícím jednoho z vlastních fotbalistů (v barevném tričku), posune svou figurku po hrací desce směrem nahoru na políčko označené šipkou.
 • Pokud hráčova figurka skončí na fotbalistovi soupeře (v bílém tričku), hráč musí posunout svou figurku po hrací desce směrem dolů na políčko označené šipkou.
 • Pokud hráčova figurka skončí na píšťalce, hráč zatočí píšťalkou na otočné desce s píšťalkou. Jestliže píšťalka ukáže na "červenou kartu", hráč je "vyloučen" a musí vrátit svou figurku na fotbalový míč ve spodní části hrací desky. Hráč znovu začíná v dalším kole.
 • Pokud píšťalka ukáže na "žlutou kartu", hráč musí jedno kolo vynechat.
 • Pokud píšťalka ukáže na "volný kop" (noha kopající do míče), hráč opět může hodit kostkou a hrát ještě jednou.
 • Pokud po dokončení akce hráč skončí na dalším políčku s píšťalkou, musí znovu točit píšťalkou na otočné desce.
  Pamatujte! Když se hráč posunuje po šipkách směrem nahoru nebo dolů, může skončit na dalším fotbalistovi. V tom případě by se měl posunout po šipce daného hráče v rámci jednoho tahu. Když šipka vede k píšťalce, hráč by měl točit píšťalkou na otočné desce s píšťalkou v rámci jednoho tahu (jak je popsáno výše).
 • Jakmile hráč dosáhne barevné šipky před brankou (hodí kostkou číslo rovné nebo vyšší, než je počet políček potřebných k dosažení šipky), otočí fotbalovým míčem na otočné desce s fotbalovým míčem, aby zjistil, jestli dá gól. Pokud jakákoli část fotbalového míče na otočné desce zakrývá jakoukoli část brankáře, střela je chycena a hráč musí posunout svou figurku zpět buď na černý, nebo bílý křížek (nad rukama brankáře nebo pod jeho nohama) podle toho, kam ukazuje míč na otočné desce. Pokud fotbalový míč ukáže na oblast branky, aniž by zakrýval část brankáře, hráč dává gól. Zakřičí "gól" a vyhrává hru.
  Pamatujte! Černé a bílé křížky na hracích deskách jsou ve hře pouze tehdy, když hráč střílí na branku. V ostatních etapách hry by hráči měli s těmito políčky hrát stejně jako s prázdnými políčky na hrací desce.

VÍTĚZ: Vítězem se stává hráč, který jako první dá gól.

HRA ROZVÍJÍ A PODPORUJE:

- matematické dovednosti
- komunikační dovednosti
- pozorovací schopnosti 

Doplňkové parametry

Kategorie: Games (hry)
Záruka: 2 roky
Věk: 5+
Jazyk: čeština (czech)
Počet hráčů: 2-4
? Rozměry: 26x22,5x5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení