Závod barev - Kvído

Akce Výprodej
Značka: Albi (ČR)
349 Kč –15 %
Závod barev Kvído 2
349 Kč –15 % 297 Kč
Skladem (1 ks)

Chobotnice Kvído přináší dětskou hru na rozvoj pamětikoncentrace a jemné motoriky a to dětí již od 5 let. Závod barev je rychlá hra, ve které si děti musí zapamatovat jednotlivé barvy na obrázkové kartě. Poté kartu otočí na černobílý obrázek, který musí podle paměti vybarvit. Za správné barvy získají body. Hra obsahuje 55 obrázkových karet a 6 fixů s mazací houbičkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chobotnice Kvído přináší další dětskou hru pro rozvoj pamětikoncentrace a jemné motoriky dětí již od 5 let. Závod barev je rychlá hra, ve které si děti budou muset zamapatovat barvy na obrázkové kartičce. Poté kartu otočí na černobílý obrázek a musí jej vybarvit podle barev, jak si je pamatují. Za správné barvy na správném místě získají body

Ve hře najdete celkem 55 obrázkových karet, takže nudy a opakování se rozhodně bát nemusíte. Závod barev obsahuje také 6 barevných fixů s mazací houbičkou pro snadné a opakované používání obrázkových karet.

Hra Závod barev obsahuje: 55 obrázkových karet, 5 bodovacích karet, 6 různobarevných fixů s mazací houbičkou a pravidla.

Recenze: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2020/04/hrajeme-si-kvido-zavod-barev.html?fbclid=IwAR178UYkDsVlFP1zGW9q43TBTqq53ngAWc9eTe0KhASbA7KZcKWLWhr5A4s 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvído´s games (hry s Kvídem)
Záruka: 2 roky
Věk: 5+
Jazyk: čeština (czech)
Počet hráčů: 2-5
? Doba hraní: 15-20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: