Smajlíci na šňůrce - Kvído

 

Dětská hra Smajlíci na šňůrce od Kvída rozvíjí emoční vyjadřování, poznávání barev a tvarů, ale i jemnou motoriku a to dětí již od 3 let. Jejich úkolem bude navlékat dřevěné smajlíky na šňůrku podle zadání a podle jednotlivých nálad smajlíka vyprávět příběh. Na výběr mají ze 4 různých obtížností, vyberou si tedy podle věku a svých schopností. U hry se společně zabaví až 4 děti.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
20.1.2021
Běžná cena 449 Kč
Ušetříte 45 Kč (–10 %)
404 Kč
   
Značka Albi
Webová stránka značky albi.cz
Kategorie Kvído´s games (hry s Kvídem)
 

Smajlíci na šňůrce od Kvída je dětská hra, která rozvíjí emoční vyjadřování, poznávání barev tvarů, ale i například jemnou motoriku, dětí již od 3 let.

Ve hře mají děti za úkol navlékat dřevěné smajlíky na šňůrku a podle jednotlivých nálad smajlíka budou vyprávět příběh.
Děti postupují podle předlohy. Hra má různé obtížnosti zadání, děti si tak mohou vybrat podle věku a svých schopností. Za každý splněný úkol získávají mušličky na kartu úspěchů.

Balení obsahuje celkem 32 dřevěných smajlíků - hru si tedy mohou společně zahrát až 4 děti.

Hra Smajlíci na šňůrce obsahuje: 24 karet se zadáním úkolů, 32 dřevěných smajlíků se 4 různými náladami (veselý, smutný, naštvaný, udivený), 4 karty úspěchů, 24 výherních žetonů, 4 šňůrky na navlékaní a pravidla.

Věk 3+
Jazyk čeština
Počet hráčů 1-4
Doba hraní (?) 10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/