Stromy

 

Kniha s realistickými kresbami stromů a keřů je plná fascinujících a podrobných informací a pomůže vám detailně nahlédnout do světa těchto vytrvalých rostlin.

Dostupnost Na objednání (cca 5-7 pracovních dní)
249 Kč
   
Značka Svojtka
Webová stránka značky svojtka.cz
Kategorie Nature, world & science (příroda, svět a věda)
 

Tato úžasná kniha vám pomůže přiblížit svět stromů a keřů, které se nacházejí na našem území, nebo rostou v jiných částech světa, ale i přesto je můžete najít v parcích nebo botanických zahradách. Víte, čím se od sebe liší stromy a keře? K čemu přesně slouží kůra? Víte, že stromy mají i vlastní speciální "krev"? Jak se určuje stáří stromů? Co všechno stromy dokážou a k čemu jsou nám vlastně užitečné? Možná na některé otázky odpovědi znáte, přesto vás tato kniha jistě překvapí svými poutavými popisky, záludnými kvízy a podněty pro vlastní pozorování a venkovní bádání. Vše je doplněno detailními a úchvatnými ilustracemi. Informace v knize jsou podloženy vědeckým zkoumáním.

Podobné produkty

   
 • Ptáci 1 7767
  Ptáci
  Na objednání (cca 5-7 pracovních dní)

  Pozoruj ptáky, prozkoumej různé druhy zobáků a otisků nohou, zaposlouchej se do ptačího zpěvu, prohlédni si jejich peří a zjisti, jak a kam ptáci odlétají.


  249 Kč
     
  Značka: Svojtka
 • Hmyz a jiní bezobratlí 1 7768
  Hmyz a jiní bezobratlí
  Na objednání (cca 5-7 pracovních dní)

  Kniha se spoustou fascinujících faktů o nejdrobnějších živočiších a realistických kreseb vám umožní do detailu prozkoumat svět hmyzu a jiných bezobratlých.


  249 Kč
     
  Značka: Svojtka
Věk 6+
Typ vazby pevná
Jazyk čeština
Počet stran 72
Rozměry 23,5x25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/