Šimonovy pracovní listy 24 - Do přírody za zvířátky

 

Pracovní listy pro děti z MŠ a přípravných tříd ZŠ.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
25.1.2021
Běžná cena 149 Kč
Ušetříte 20 Kč (–13 %)
129 Kč
   
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Exercise books (pracovní sešity)
 

Cílem pracovního sešitu je seznámit děti s nejrůznějšími živočichy a rozvíjet jejich znalosti přírody. V současné době jsou děti v mateřských školách připravovány zejména po stránce grafomotorické, logopedické, matematické a jazykové., ale poznatky o přírodě jsou často opomíjeny. Pracovní sešit obsahuje dvacet kapitol. Každá kapitola je zaměřena na jednoho živočicha. Ke každému živočichovi je přiřazena písnička, vždy na melodii známé lidové písně. Díky písničce si děti snadněji zapamatují nabízené informace. Následují doplňující aktivity (hry, výtvarné tvoření apod.). Na samostatné stránce se nachází omalovánka příslušného živočicha, kterou si děti mohou vybarvit.


Kateřina Konvalinová učí v mateřské škole a věnuje se pedagogice volného času. V Portále vydala ŠPL 19 (Rozvoj jemné motoriky) a Jaro, léto, podzim, zima – ve školce je pořád prima. 

 

Recenze: http://zivotpodlekarol.blogspot.com/2018/02/ucime-se-simonovy-pracovni-listy-c-24.html 

Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 64
Autor Kateřina Konvalinová
Ilustrátor Edita Plicková

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/