Šimonovy pracovní listy 12 - Dopravní výchova

 

Pracovní listy pro předškoláky.

Dostupnost Dotisk (datum neznámé)
Běžná cena 135 Kč
Ušetříte 14 Kč (–10 %)
121 Kč
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Exercise books (pracovní sešity)
Položka byla vyprodána...
 

Dej pozor, zajíci!


Aktuální téma dopravní výchovy je zpracováno hravou formou a postihuje situace, se kterými se děti mohou setkat v roli chodce, spolujezdce, cyklisty nebo cestujícího ve veřejných dopravních prostředcích. Holčičky a kluky čeká těžký úkol naučit pravidlům bezpečnosti zbrklého zajíce, který ze zvědavosti nasedl do tramvaje a vystoupil přímo uprostřed rušné městské ulice. Naštěstí tu jsou chytré dopravní značky Pozorka, Zákaz a Vypravěč, které všem ochotně poradí.

V souboru najdete nejen motivační texty a řadu námětů, jak využít 32 obrazových listů, ale i nápady na další aktivity, např. pohybové hry a vytváření modelových situací. Obsahují také návod, jak si sestavit velký plán města nebo jak přetvořit dopravní výchovu do školního projektu.

Pracovní listy jsou připravené pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 64
Autor Honza Smolík, Klára Smolíková & Andrea Koblasová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/