Šimonovy pracovní listy 1 - Celkový rozvoj

Značka: Portál (ČR)
149 Kč –10 %
ŠPL 1 Celkový rozvoj 1
149 Kč –10 % 134 Kč
Skladem (1 ks)

Pracovní listy pro předškoláky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní listy jsou určeny pro děti od 3 let až po žáky prvních tříd. Mají zpestřit práci dětí a pomoci jim při osvojování základních vědomostí a dovedností.

Dítě je motivováno, současně mu však zůstává prostor pro vlastní nápady. Stává se „spoluautorem“, uplatňuje své dovednosti. Každý list je možno využít několikrát: Dítě ho vybarví, povídá o něm, vystřihuje z něj, skládá obrázky.

Každý pracovní list je doplněn stručnými pokyny pro učitele a rodiče. V těchto pokynech je uveden přehled cílů, ke kterým pracovní list přispívá, seznam pomůcek a metodické poznámky.

Pracovní listy přispívají k celkovému rozvoji dítěte, prohlubují prostorovou orientaci, znalosti základních barev, paměť, myšlení a tvořivost, smysl pro detail; nabízejí uvolňovací cviky.

Mgr. Markéta Mlčochová pracuje ve Zlíně jako učitelka na ZŠ, dříve pracovala ve speciálně pedagogickém centru. Její pracovní listy vznikly z příprav na vyučovací jednotky pro děti s mentálním postižením. Velice si je však oblíbily i učitelky v mateřských školách a rodiče. 

Recenze: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2020/08/ucime-se-simonovy-pracovni-listy-c1.html?fbclid=IwAR3QJLZhpOF4subtqdGoNKUWQEnNL1frxop9Y44hZZ5fkvvnMkCGqVCtfog 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exercise books (pracovní sešity)
Záruka: 2 roky
Jazyk: čeština (czech)
Vazba: měkká
Počet stran: 64
Autor: Markéta Mlčochová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: