Šimonovy pracovní listy 1 - Celkový rozvoj

 

Pracovní listy pro předškoláky.

Dostupnost Dotisk (k objednání od cca března 2021)
Běžná cena 135 Kč
Ušetříte 20 Kč (–15 %)
115 Kč
Značka Portál
Webová stránka značky nakladatelstvi.portal.cz/...
Kategorie Exercise books (pracovní sešity)
Položka byla vyprodána...
 

Pracovní listy jsou určeny pro děti od 3 let až po žáky prvních tříd. Mají zpestřit práci dětí a pomoci jim při osvojování základních vědomostí a dovedností.

Dítě je motivováno, současně mu však zůstává prostor pro vlastní nápady. Stává se „spoluautorem“, uplatňuje své dovednosti. Každý list je možno využít několikrát: Dítě ho vybarví, povídá o něm, vystřihuje z něj, skládá obrázky.

Každý pracovní list je doplněn stručnými pokyny pro učitele a rodiče. V těchto pokynech je uveden přehled cílů, ke kterým pracovní list přispívá, seznam pomůcek a metodické poznámky.

Pracovní listy přispívají k celkovému rozvoji dítěte, prohlubují prostorovou orientaci, znalosti základních barev, paměť, myšlení a tvořivost, smysl pro detail; nabízejí uvolňovací cviky.

Mgr. Markéta Mlčochová pracuje ve Zlíně jako učitelka na ZŠ, dříve pracovala ve speciálně pedagogickém centru. Její pracovní listy vznikly z příprav na vyučovací jednotky pro děti s mentálním postižením. Velice si je však oblíbily i učitelky v mateřských školách a rodiče. 

Recenze: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2020/08/ucime-se-simonovy-pracovni-listy-c1.html?fbclid=IwAR3QJLZhpOF4subtqdGoNKUWQEnNL1frxop9Y44hZZ5fkvvnMkCGqVCtfog 

Typ vazby měkká vazba
Jazyk čeština
Počet stran 64
Autor Markéta Mlčochová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/