Zdravouš a Mlsanda - Kvído

599 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení

Zlá čarodějnic Mlsanda ohrožuje Zdravíkov! Zaneřádila studánku jídlem a chudinku Zdravěnku unesla na svůj hrad. Pomozte jejímu bráškovi Zdravoušovi porazit ježibabu a vysvobodit svou sestřičku i celé město. Rodinná kooperativní hra pro 2–5 hráčů od 5-ti let, se kterou se děti učí zábavně a jednoduše o zdravém životním stylu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvídův Zdravouš a Mlsanda je unikátní hra o poznávání světa zdraví pro rodiny s dětmi vě věku 5–10 let. Zábavnou formou dětem otevírá cestu k objevování a sestavování vyváženého jídla z vhodných potravin, a také k pohybovým aktivitám. 

Hra vás zavede za Zdravoušem a Zdravěnkou do Zdravíkova, kde lidé pijí čistou vodu ze studánky, jedí vyvážené jídlo a rádi sportují. Poznáte ale i záludné Semtamovice, kde mají lidé v oblibě sladká, tučná a slaná jídla, pijí sladké nápoje a ovládá je zlá čarodějnice Mlsanda. Ta na svůj hrad unesla Zdravěnku, kterou se pokusí Zdravouš vysvobodit. Musí proto získat klíče od hradu, vyčistit zakletou studánku, a navíc být rychlejší než Mlsanda. 

Obsah hry Kvído - Zdravouš a Mlsanda - herní plán, 50 karet, zdravý talíř, hrací kostka, studánka, pinzeta, hrad Mlsandy, pravidla hry, 20 žetonů klíčů, otočná střelka s pohybovými úkoly, 6 figurek s podstavci a 50 žetonů se surovinami

Autorkami hry jsou Andrea Löflerová a Karolína Nováková, ve hře najdete ilustrace české ilustrátorky Michaely Bergmannové. 

Odborným garantem hry je spolek Zdraví do škol

Recenze: https://zivotpodlekarol.blogspot.com/2020/04/hrajeme-si-zdravous-mlsanda-rodinna-hra.html?fbclid=IwAR0EnZx6LeIvz7Uy6NAZM3l4rVV9l0mEXzUA5f1gFTSwOz2NK-bF19cndFU 

Doplňkové parametry

Kategorie: Educational games (vzdělávací hry)
Záruka: 2 roky
Věk: 5+
Jazyk: Čeština (Czech)
Počet hráčů: 2-5
? Doba hraní: 30

Zdravouš a Mlsanda - Kvído

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: