• 1 z 4
 

Hra školou® - PRŮVOD ZVÍŘÁTEK

 

Naučná hra od 3 let, pomocí níž se děti učí chápat co k sobě patří a také názvy zvířátek, zlepšují si postřeh a logické uvažovaní. Navíc si rozšiřují svou slovní zásobu. Rozvíjí pozorovací, kombinační schopnosti a trénují postřeh.

Ocenění: Hračka roku 2018 (3.místo)

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do
2.11.2020
199 Kč
   
Značka Alexander
Webová stránka značky alexandertoys.com
Kategorie Educational games (vzdělávací hry)
 

Úkolem je složit zvířátka ze dvou polovin, tak aby na sebe postupně navazovaly a vznikl průvod, kde "pochodují" zvířátka jedno za druhým. Skládání začne u dílku s nápisem ,,START", přidávané dílky by měly tvořit celý obrázek dalších zvířátek.

Při skládání si děti povídají s rodiči a popisují to, co vidí na obrázku. Učí se při tom rozeznávat nejznámější zvířátka a také si rozšiřují svou zásobu slov a zlepšují si výslovnost.

Hra je skvělou příležitostí pro rodiče, jak trávit čas se svými dětmi.

 

BENEFITY:

- rozvíjí obrazotvornost a paměť

- pomáhá zlepšovat motoriku a soustředění

- pomáhá s rozvojem vyjadřování

- rozvíjí pozorovací a kombinační schopnostiObsah balení: 16 kusů obrázkových destiček s obrázky (z pevného kartonu), český a slovenský návod

Věk 3-5 let
Jazyk čeština

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web sbírá soubory cookie, které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizaci nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Podrobnosti zde: http://www.booksforjoy.cz/cookies/