Dováděník (ČR)

Webová stránka značky: Dováděník (ČR)

Logo

NAŠE VIZE: Naší misí je odtrhnout děti i rodiče od obrazovek a následně proměnit jejich společný čas v unikátní zážitky a vzpomínky.

Hlavní myšlenka

Jaké pro vás bylo, když jste jako malí poprvé vylezli strom, nebo jeli na výlet vlakem? BOMBA, že?! Absolutní požitek z dobrodružství. A jaké je to pro Vás teď? Asi nic moc, viďte...

​Děti ale nejsou dospělí. Nepodceňujte proto jedinečnost jejich každodenních "malých zážitků". Právě ty se totiž mnohdy stávají těmi nejsilnějšími. Právě ty se vrývají do dětských srdcí nejhlouběji.

​Zkuste se podívat na svět dětskýma očima. Najděte v sobě své hravé já a užijte si život Vašich dětí naplno. Protože mnohem důležitější, než s čím si děti hrají, je s kým a jak si hrají. Protože pozornost, kterou jim věnujete, je tím nejdůležitějším, co jim můžete darovat. Tím, co tvoří ono silné pouto.

Nepropásněte tuhle chvíli. ​Tu nejdůležitější část života vašich dětí, která uteče jako voda. A zpátky už se nevrátí.

Buďte spolu - Hrajte si a dovádějte! - Malé výzvy - Velké zážitky - Jedinečné vzpomínky - 

Autor projektu: KATEŘINA REEHOVÁ

Ahoj, já jsem Káča - sporťačka, cestovatelka, ale hlavně hrdá milující máma syna Jonáše, se kterým společně s celou rodinou neustále podnikáme výlety za dobrodružstvím. Ať už kousek za domem, nebo daleko za hranicemi, snažíme se, aby pro nás byl každý den jedinečným zážitkem. K tomu mnohdy stačí méně, než se může zdát. Skvělá zábava totiž není otázkou peněz, ale nadšení. A tak vznikl Dováděník, web, který má motivovat a inspirovat ostatní rodiče ke kvalitně strávenému času s jejich dětmi. Investujte do svých dětí čas - je to zdarma a k nezaplacení.

Ilustrace: DAGMAR CHLÁDKOVÁ

Jsem jedna z těch, kteří se ke svému životnímu snu nebo poslání dostali velkou oklikou, ale věřím, že nikdy není pozdě na to změnit kariéru nebo začít dělat, co nás skutečně baví a naplňuje. Vytvářet věci pro děti nebo obrázky, co vyvolají úsměv na tváři, je ta nejkrásnější práce na světě!

Žádné produkty značky Dováděník (ČR) nebyly nalezeny...