Betexa (ČR)

Webová stránka značky: Betexa (ČR)

 

Logo Betexa

 

Firma Betexa ZS s.r.o. je předním českým výrobcem a distributorem papírových modelů, stavebnic, vystřihovánek, skládaček, hlavolamů a reklamních předmětů z papíru. Náš sortiment v současné době nabízí přes sto padesát nejrůznějších typů. Zásobujeme papírnictví, knihkupectví a hračkářství. V současnosti to představuje cca 800 obchodů. Spolupracujeme i s velkými obchodními řetězci mezi které patří Pompo, Wiky, HM studio, Sparkys nebo v knižním sektoru Kanzelsberger, Dobrovský či Neoluxor. Část naší produkce prodáváme i do zahraničí, a to převážně přes internet, kde se v poslední době prodej výrazně zvyšuje.

Naše hračky a papírové modely mají své příznivce nejen mezi dětmi, ale i mezi dospělými modeláři, kteří se zajímají zejména o naše modely hradů, modely zámků, případně složitějších modelů aut, letadel, lodí. Společným znakem našich produktů je originalita, kvalitní provedení a přístupná cena.

Jako příklady našeho sortimentu lze uvézt: jednoduché vystřihovánky pro nejmenší děti, mezi které patří klasické oblékací panenky, papírové modely techniky jako jsou hasičská auta, dopravní prostředky či stavební stroje. Velmi oblíbené jsou také naše didaktické omalovánky, které jsou kvalitně zpracovány dle reálných předloh. Z naší další produkce bychom chtěli dále připomenout model legendárního Titaniku, hradu Bouzova nebo také papírové loutkové divadlo. Z uvedených příkladů vyplývá, že škála našich modelů je od nejjednodušších konstrukcí až po složitější modely v měřítku, které jsou určeny pro zkušené stavitele.

Dalším směrem produkce firmy BETEXA ZS, jsou originální hry PEXETRIO, které jsou naším patentovaným produktem. Stolní hry Pexetrio byly vymýšleny s důrazem na získání nových informací a poznatků. Jsou to originální, naučné hry, které zábavnou formou procvičují paměť. Děti při hře získávají zajímavé a užitečné informace z různých oblastí života. Učí se hledat a spojovat souvislosti mezi různými tématy a lépe si tak nabyté znalosti zapamatovat. Tyto hry Pexetrio jsou oblíbené nejen u nás, kde je možné je zakoupit po celé České republice ale i v západní Evropě kam jsme jich dodávali velké množství. O jejich popularitě svědčí i to, že jsme základní variantu hry Pexetrio rozšířili o další série a a sice: Pexetrio Plus, Pexetrio Special a Pexetrio Kids. Velká škála témat umožňuje zábavu jak pro předškolní děti (barvy a tvary, zvířecí rodinky, ovoce a zelenina), tak pro školáky (abeceda, státy a symboly, stromy) ale i pro dospělé (hrady a zámky, byliny či houby).

Také jsme vytvořili papírové skládačky s motivem zvířátek s označením 3D patent, k jejímuž sestavení nejsou potřeba ani nůžky, ani lepidlo. Jednotlivé díly jsou již předseknuté a stačí je jen vyloupnout a pomocí papírových zámečků sestavit v jeden celek. S postupem času jsme vyvinuly 3D Puzzle. Ty jsou vyrobeny z kvalitního pružného materiálu, který umožňuje opakovanou stavbu modelů. Skládání 3D puzzle přináší zisk hned na několika rovinách: vyžaduje (a tím i trénuje) soustředění pozornosti, zorganizování a naplánování celé činnosti a její následné „dotažení do konce“. Procvičuje jemnou motoriku, posiluje schopnost práce s prostorem a koordinaci „oko – ruka“. Součástí balení je podrobný návod na sestavení ve třech jazycích (česky, anglicky a německy) a historický popis hradu. Návod rovněž obsahuje grafický návod. Dále v balení najdete velký plakát s nákresem hradu s průřezy do interiéru hradu.

Na českém trhu fungujeme již od roku 1997. Vyrobili jsme mimo jiné i řadu společenských her zhotovených na základě licencí zakoupených k trilogii filmů Pán Prstenů a sérii čarodějnických filmů o Harrym Potterovi.

Naše firma se také, kromě výroby pro volný trh, zabývá realizací originálních reklamních předmětů z papíru pro přední české i zahraniční společnosti. Realizovali jsme výrobu reklamních předmětů pro cestovní kancelář Fischer, Škoda Auto Mladá Boleslav, Sazka a.s., Městská policie Brno, MVČR, ČEZ, papírové skládací 3D pohlednice pro Magistrát města Brna a Magistrát města Plzně, hrad Bouzov, zámek Konopiště, lázně Velké Losiny, město Ostrava a další. Tyto velmi atraktivní propagační předměty mají širokou škálu použití.

Mnoho podnikatelských subjektů a institucí hledá v době obrovské konkurence zviditelnění firmy značky nebo produktu.Tvůrčí potenciál dodavatele nabízí zákazníkovi jedinečnou možnost: získat výrobek přesně podle vlastního zadání. Individuální přístup umožní přesné zaměření reklamního předmětu na cílovou skupinu zákazníka. Umožní zviditelnění zákazníka před širokou veřejností a jeho výrazné odlišení od konkurence. Konečný výrobek v sobě spojuje několik kategorií: propagační a reklamní předmět, užitný předmět (hračka, hra, model, publikace) a učební a didaktická pomůcka. Konkrétním výrobkem na zakázku tak může být např. Hra Pexetrio, 3D puzzle, vystřihovánka anebo 3D pohlednice.

Žádné produkty značky Betexa (ČR) nebyly nalezeny...