Baby Touch and Feel - Trucks

150 Kč –30 %
Baby Touch and Feel Truck 1
150 Kč –30 % 105 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Hmatová kniha pro nejmenší - Nákladní vozy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nákladní vozy, které rachotí a ty, které dělají brrrrm! Vaše malé děti budou milovat tuto praktickou knihu plnou různých nákladních vozidel s vzrušujícími hmatovými prvky.

Nákladní automobily nikdy nevypadaly tak rozkošně. Různá vozidla mají na sobě něco lesklého, co upoutá pozornost, nebo hmatovou oblast, která má u kojenců a batolat vyvolat zvědavost, aby stimulovala jejich smysly a usnadnila učení.

Vaše dítě zaujme 12 nákladních vozidel, všechny jsou světlé a barevné. Děti si zamilují jiskřivá světla na hasičském autě a traktor s robustními koly. Zametač má štětiny a je zde také spousta hrbolatých mřížek a lesklých kol. Tyto prvky povzbuzují vaše dítě, aby prozkoumávalo hmatem i zrakem. Používání prstů ke sledování tvarů a vnímání povrchu je dobré pro rozvoj motorických dovedností.

V této knize aktivit pro malé děti budete mít vy a vaše děti k dispozici zvukové efekty nákladních vozidel. To je obzvláště užitečné pro děti v raném vývoji jazyka. Oprašte zvuky jako„honk honk“ a „nee-nah nee-nah“! Krásná kniha do auta - děti si mohou na dlouhých cestách všimnout různých nákladních vozidel.

Není ani příliš velká, ani příliš malá - tato robustní, polstrovaná kniha aktivit má správnou velikost, aby ji malé ruce mohly držet. Není třeba, aby máma a táta obraceli stránky. Kojenci a batolata mohou sami obracet tvrdé stránky leporela, což pomáhá rozvíjet jejich jemnou motoriku při budování základů raného jazyka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Touchy-feely books (hmatové knihy)
Záruka: 2 roky
Jazyk: Angličtina (English)
Typ knihy: Hmatová kniha
Hlavní téma: Doprava
Počet stran: 14
Rozměry: 11,6x13,3 cm
Vazba: leporelo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: